Wystawa Makiet Kolejowych w galerii Turzyn. CSL partnerem wydarzenia

2023-09-09

Przez cały weekend na parkingu Galerii Turzyn w Szczecinie odbywa się Wystawa Makiet Kolejowych. W tym roku na mieszkańców czeka cała moc atrakcji, w tym rekordowo ogromna makieta. Jak zawsze Grupa CSL ma swój udział w tym wydarzeniu. Jesteśmy jego partnerem, a na wystawie osoby spostrzegawcze mogą zobaczyć kontenery z logotypem CSL.

Wystawę można zobaczyć w sobotę i niedzielę w Galerii Turzyn i tak jak w poprzednich latach jest absolutnie imponująca!

– Zaskakujemy próbą ustanowienia oficjalnego rekordu Polski w wielkości makiety modułowej. Nasza makieta będzie mieć więc ponad 100 metrów. Tworzymy odwzorowanie otoczenia kolejowego niemal 1:1, cały świat kolei w formie miniaturowej – mówi Wojciech Kowalski, organizator wydarzenia.

– Przygotowaliśmy się do tej wystawy bardzo dokładnie, to jest koronkowa robota, pełna detali i szczegółów. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszańców do zobaczenia jej. Robimy to po raz pierwszy w galerii handlowej Turzyn, zagospodarowaliśmy ogromną przestrzeń – dodaje Kowalski.

Grupa CSL jest już kolejny raz partnerem tego wydarzenia.

– CSL wspiera nas dzielnie, jest jednym z naszych głównych sponsorów. Dziękujemy za zaufanie i okazaną pomoc. Na wystawie jest kilka elementów związanych z CSL i Starą Rzeźnią. Okolicznościowe wagony będą jeździć po makiecie i promować firmę – mówi Wojciech Kowalski.

– Jesteśmy firmą działającą w sektorze logistycznym, promujemy transport kolejowy i intermodalny. To wydarzenie pokazujące piękno kolei – mówi Przemysław Hołowacz, dyrektor ds. rozwoju biznesu Grupy CSL.

 Zapraszamy w sobotę i niedzielę do Galerii Turzyn w Szczecinie.