Kontakt

Szczecin

CSL Sp. z o.o.
ul. Tadeusza Wendy 14, 70-655 Szczecin, Polska
tel.: (+48 91) 822 84 00
fax: (+48 91) 822 84 05
e-mail: sekretariat@csl.eu

Zarząd

tel: (+48 91) 822 84 00
fax: (+48 91) 822 84 05

Stanowisko Imię i Nazwisko E-mail Numery telefonów
Prezes Zarządu Laura Hołowacz laura.holowacz@csl.eu (+48) 601 719 219

Sekretariat - biuro zarządu

tel: (+48 91) 822 84 01
fax: (+48 91) 822 84 05

Stanowisko Imię i Nazwisko E-mail Numery telefonów
Asystentka Zarządu Anna Żórawska anna.zorawska@csl.eu (+48 91) 822 84 01 (+48) 665 911 147

Dział finansowy

Stanowisko Imię i Nazwisko E-mail Numery telefonów
Głowna Księgowa Anna Wasilewska anna.wasilewska@csl.eu (+48) 609 189 501
Księgowa Sylwia Zińczuk sylwia.zinczuk@csl.eu (+48) 603 792 201
Księgowa Natalia Michalak natalia.michalak@csl.eu (+48) 607 351 778
Księgowa Weronika Roczkowska weronika.mankowska@csl.eu (+48) 609 027 177

Rozwój biznesu

e-mail: business@csl.eu

Stanowisko Imię i Nazwisko E-mail Numery telefonów
Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu Przemysław Hołowacz przemyslaw.holowacz@csl.eu (+48) 695 910 056
Manager ds. Rozwoju Biznesu Kamil Szwarc kamil.szwarc@csl.eu (+48) 721 990 019
Manager ds. Rozwoju Biznesu Karolina Dycha karolina.dycha@csl.eu (+48) 603 638 579

Spedycja morska

Stanowisko Imię i Nazwisko E-mail Numery telefonów
Główny Specjalista ds. Spedycji Morskiej Artur Nienart artur.nienart@csl.eu (+48) 609 517 492
Główny Specjalista ds. Spedycji Morskiej Mariusz Graca mariusz.graca@csl.eu (+48) 601 935 371
Główny Specjalista ds. Spedycji Morskiej Paweł Janiak pawel.janiak@csl.eu (+48) 665 912 767
Główny Specjalista ds. Spedycji Morskiej Anna Słupska anna.slupska@csl.eu (+48) 603 792 200

Spedycja lądowa

Stanowisko Imię i Nazwisko E-mail Numery telefonów
Kierownik Oddziału Spedycji Lądowej Szczecin Aleksandra Szymańska aleksandra.szymanska@csl.eu (+48) 603 659 497
Zastępca kierownika Spedycji Lądowej Rafał Kalinowski rafal.kalinowski@csl.eu (+48) 665 913 395
Główny Specjalista ds. Spedycji Międzynarodowej Małgorzata Serafin malgorzata.serafin@csl.eu (+48) 665 913 380
Główny Specjalista ds. Spedycji Międzynarodowej Natalia Kochanowska natalia.kochanowska@csl.eu (+48) 663 917 845
Główny Specjalista ds. Spedycji Międzynarodowej Wojciech Grzyl wojciech.grzyl@csl.eu (+48) 665 918 282
Specjalista ds. Spedycji Międzynarodowej Aleksandra Komin aleksandra.komin@csl.eu (+48) 603 792 216
Specjalista ds. Spedycji Międzynarodowej Michał Piotrowski michal.piotrowski@csl.eu (+48) 601 795 774
Specjalista ds. Spedycji Międzynarodowej Dawid Limanowski dawid.limanowski@csl.eu (+48) 601 086 647
Specjalista ds. Spedycji Międzynarodowej Radosław Pawłowski radoslaw.pawlowski@csl.eu (+48) 609 851 830
Spedytor Międzynarodowy Marzena Zawadzka marzena.zawadzka@csl.eu (+48) 601 795 772
Spedytor Międzynarodowy Arkadiusz Marek arkadiusz.marek@csl.eu (+48) 607 351 799
Asystent Spedytora Międzynarodowego Jakub Tarazewicz jakub.tarazewicz@csl.eu (+48) 607 219 281
Specjalista ds. Rozliczeń Konrad Tomczak konrad.tomczak@csl.eu (+48) 665 915 323

Agencja celna

Stanowisko Imię i Nazwisko E-mail Numery telefonów
Kierownik Agencji Celnej Jacek Gąszczak jacek.gaszczak@csl.eu (+48) 665 230 646
Agent Celny Wojciech Osmólski wojciech.osmolski@csl.eu (+48) 665 910 052
Agent Celny Urszula Grzeszczyk urszula.grzeszczyk@csl.eu (+48) 665 913 191
Agent Celny Agata Chmielińska agata.chmielinska@csl.eu (+48) 663 913 177
Agent Celny Małgorzata Prądzyńska malgorzata.pradzynska@csl.eu (+48) 601 872 035
Agent Celny Magdalena Dzięgielewska magdalena.dziegielewska@csl.eu (+48) 723 414 127
Agent Celny Wojciech Brzozowski wojciech.brzozowski@csl.eu (+48) 601 086 646
Agent celny Krzyszof Bojarski krzysztof.bojarski@csl.eu (+48) 785 961 720
Agent Celny Włodzimierz Drozdek wlodzimierz.drozdek@csl.eu (+48) 601 872 035
Asystent Agenta Celnego Maciej Skrętowski maciej.skretowski@csl.eu (+48) 607 351 759

Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia

Stanowisko Imię i Nazwisko E-mail Numery telefonów
Event Manager Marek Hołowacz marek.holowacz@csl.eu (+48) 601 887 486
Event Manager Kamila Maślak kamila.maslak@csl.eu (+48) 609 189 500

Gdynia/Gdańsk

CSL Sp. z o.o.
aleja Solidarności 1, 81-336 Gdynia
e-mail: gdynia@csl.eu

Spedycja morska i lądowa

Stanowisko Imię i Nazwisko E-mail Numery telefonów
Kierownik ds. Spedycji Oddziałów Gdynia i Gdańsk Paweł Jabłoński pawel.jablonski@csl.eu (+48) 601 410 368
Główny Specjalista ds. Spedycji Morskiej Tomasz Swatowski tomasz.swatowski@csl.eu (+48) 607 357 192
Specjalista ds. Spedycji Międzynarodowej Karolina Przewrocka karolina.przewrocka@csl.eu (+48) 665 910 014
Specjalista ds. Spedycji Morskiej Patryk Gurtatowski patryk.gurtatowski@csl.eu (+48) 601 410 358
Asystentka Spedytora Morskiego Paulina Januszkiewicz paulina.januszkiewicz@csl.eu (+48) 609 189 502

Agencja Celna

Stanowisko Imię i Nazwisko E-mail Numery telefonów
Agent Celny Regina Siewierska regina.siewierska@csl.eu (+48) 665 917 380

Świnoujście

CSL Sp. z o.o.
ul. J. Sołtana 1, 72-602 Świnoujście, Polska
tel. kom: (+48) 601 730 440
e-mail: swinoujscie@csl.eu

Oddział Spedycji Morskiej w Świnoujściu

e-mail: bpswinoujscie@csl.eu

Stanowisko Imię i Nazwisko E-mail Numery telefonów
Kierownik Spedycji Morskiej Marek Sieczka marek.sieczka@csl.eu (+48) 665 913 366
Specjalista ds. Spedycji Morskiej Monika Bejster monika.bejster@csl.eu (+48) 665 910 099
Specjalista ds. Spedycji Morskiej Filip Gąsienica-Fronek filip.fronek@csl.eu (+48) 601 771 457
Spedytor Morski Paweł Hibner pawel.hibner@csl.eu (+48) 609 110 792

Agencja Celna

tel. kom: (+48) 601 730 440
e-mail: swinoujscie@csl.eu

Stanowisko Imię i Nazwisko E-mail Numery telefonów
Kierownik Agencji Celnej Świnoujście Iwona Sfora iwona.sfora@csl.eu (+48) 607 456 530
Agent Celny Patrycja Łabędzka patrycja.labedzka@csl.eu (+48) 601 730 440
Agent Celny Anna Szczęśniak anna.szczesniak@csl.eu (+48) 601 730 440
Agent Celny Karolina Staszczak karolina.staszczak@csl.eu (+48) 601 730 440