Wielki sukces Grupy CSL! Mamy Diament FORBESA

2023-01-30

Spółka CSL od 25 już lat świadczy usługi logistyczne. A jej Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia to dowód na duże zaangażowanie społeczne jej twórców i pracowników. W 2023 roku Grupa CSL kolejny raz sięgnęła po Diament Forbesa, jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w świecie biznesu w Polsce.

Na stronie Forbes’a ukazała się obszerna wizytówka naszej firmy.

W przydający z początkiem tego roku jubileusz 25-lecia działalności, zarząd szczecińskiej spółki CSL ma co świętować. – W 2022 roku przychody firmy powiększyły do kwoty blisko 80 mln zł, a więc o około 25 proc. A rok wcześniej aż o 100 proc. w porównaniu do 2020 roku – mówi Laura Hołowacz, prezes CSL.

Za tak dynamicznym rozwojem firmy stoi m.in. jej przemyślana oferta. CSL proponuje kompleksową obsługę ładunków w imporcie, eksporcie i tranzycie dostarczanych drogą morską, lądową, kolejową i lotniczą. Ma własną agencję celną, a jej spedytorzy współpracują z ponad 350 doświadczonymi przewoźnikami drogowymi, dzięki temu są w stanie zapewnić transporty nawet w mniej popularnych kierunkach. Spółka gwarantuje też dedykowaną obsługę w transporcie morskim kontenerów oraz statków i obsługę portową. Transport morski uzupełnia o transport lądowy i kolejowy. – Realizujemy kompleksowo transport na całym łańcuchu dostaw, tak, aby klient nie musiał myśleć o kwestiach logistycznych – podkreśla Laura Hołowacz.

POLECAMY CAŁY ARTYKUŁ

https://www.forbes.pl/diamenty/wizytowki/2023/csl-zaangazowana-i-kompleksowa-logistyka/nhlehw6