Wartości Grupy CSL – OTWARTY UMYSŁ

2023-08-02

Grupa CSL kontynuuje cykl o wartościach, jakie są na co dzień obecne w naszej firmie. Pierwszy gościem coach Małgorzaty Krawczak była Patrycja Przybyszewska z Działu Rozwoju Biznesu Grupy CSL. Tym razem o wartościach – a dokładniej o wartości, jaką jest OTWARTY UMYSŁ – mówiła pracownica Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia Kamila Maślak. W czasie wywiadu usłyszeliśmy, czym jest kreatywność, jak otwarty umysł wpływa na działania w firmie i czy możliwy jest rozwój osobisty i zawodowy bez otwartego umysłu.

Z pięciu wartości Grupy CSL omówiliśmy już dwie! Nagranie jest dostępne w mediach społecznościowych naszej firmy. Gościem drugiego podcastu była Kamila Maślak z Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Kamila to nie tylko event-manager, ale i uzdolniona artystka, której dzieła prezentowane są w czasie wydarzeń i uroczystości organizowanych przez nasze instytucje.

Czym dla Kamili jest OTWARTY UMYSŁ?

– To wartość, która pomaga nam się rozwijać. Pielęgnujemy to, co w nas kiełkuje. Dla mnie to wartość wspierająca rozwój i kreatywność. Ta wartość mocno odbija się w mojej osobowości, pozwala mi na działanie, to jest coś, co jest we mnie od niedawna, wyjście poza strefę komfortu. Podejmuje wyzwań, które wcześniej bywały dla mnie obce – mówi Kamila Maślak.

– Uważam, że kreatywność jest moją dominującą cechą. Od zawsze miałam lekkość dobierania szczegółów do całości. Wychodzę poza pewne schematy – mówi Kamila.

Czym dla Grupy CSL jest OTWARTY UMYSŁ?

-– To jest sposób w jaki się komunikujemy wewnątrz i na zewnątrz firmy. Jesteśmy otwarci na różnorodność oraz na inne punkty widzenia. Jesteśmy otwarci na nowe i z odwagą wychodzimy ze strefy komfortu. Działamy i komunikujemy się tylko na korzyść całości zespołu. Tworzymy partnerskie relacje oparte na zaufaniu i akceptacji. Jesteśmy elastyczni i podchodzimy do każdego indywidualnie – no i pamiętajcie: Kochamy to co robimy!

https://www.facebook.com/cslinternationalespedition/videos/296908339502629