To Share Internaional Knowledge and Experience in Business. Przed nami ważne wydarzenie w Starej Rzeźni

2023-10-11

Kolejna edycja wydarzenia „To share knowledge and experience” przed nami. Tym razem nie jest to tylko polsko-niemiecki dzień w Starej Rzeźni, ale wydarzenie o charakterze międzynarodowym.

– Zależy nam, by uczestnicy naszego wydarzenia wiedzieli, że to pomysł rangi międzynarodowej. Rozmawiamy o ważnych sprawach dla Pomorza Zachodniego, ale tematy zaproponowane do tegorocznej agensy znacznie wykraczają poza nasz region. Sztuczna Inteligencja jest najbardziej topowym tematem ze wszystkich podejmowanych w ostatnim czasie przez gospodarkę. Zielony wodór to pierwiastek przyszłości, a dyskusja o przestrzeni magazynowej pozwala nam, jako Grupie CSL pochwalić się naszą wiedzą i podzielić obserwacjami. Mam nadzieję, że spotkamy się w Starej Rzeźni już 12 października – mówi Laura Hołowacz, prezes Grupy CSL.

AGENDA WYDARZENIA:

We współpracy z Urzędem Marszałkowskim i niemiecką kancelarią MNB Legal oferujemy dużą porcję merytorycznej wiedzy serwowanej przez wybitnych ekspertów.
– Jak działają nowoczesne magazyny? Ile miejsca zajmują? Ilu ludzi potrzeba do obsługi magazynów? W jakim stopniu magazyny są zautomatyzowane?
– Zielony wodór – czym jest? Jak można go pozyskać? Ile kosztuje? Paliwo przyszłości?
– AI – sztuczna inteligencja to nadzieja przyszłości czy zagrożenie? Czy zdajemy sobie sprawę, że korzystamy z niej już od dawna? Jak się rozwija? Czego możemy się spodziewać? Jakie mamy możliwości? Gdzie i jak będzie wykorzystywana?