Takiego networkingu nie było jeszcze nigdzie! Strefa Kibica podczas Intermodal in Poland 2022

2022-12-03

W dzień inauguracji wydarzenia Intermodal in Poland w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia odbywał się mecz reprezentacji Polski. Grupa CSL więc niemal spontanicznie po pierwszym dniu konferencji zorganizowała… strefę kibica a miejscu konferencji. – Takiego networkingu, takiej integracji, nie było na pewno na żadnej innej konferencji gospodarczej w Polsce – mówi Przemysław Hołowacz, dyrektor ds. rozwoju Grupy CSL.

Za nami pierwsza organizowana w Szczecinie edycja konferencji Intermodal in Poland. Wydarzenie przygotowane przez Grupę CSL, Intermodal News ptrzy partnerstwie Zarządu Morskich Portów Szczecin-Świnoujście oraz licznych partnerów komercyjnych odniosło sukces frekwencyjny i merytoryczny.

Pierwszy dzień konferencji został sfinalizowany… wspólnym kibicowaniem. Stara Rzeźnia na czas meczu reprezentacji stała się wielką strefą kibica.

– To był pomysł niemal spontaniczny, gdy okazało się, że w dzień naszej konferencji jest mecz reprezentacji. Nasza restauracja zamieniła się w wielką przestrzeń do kibicowania. Przygotowaliśmy poczęstunek oraz szaliki w biało-czerwonych barwach. Takiej integracji, takiej wspólnoty i takiego networkingu nie miało żadne inne wydarzenie gospodarcze w Polsce w tym roku. Udało nam się doskonale zintegrować, a to sprzyjało kolejnym rozmowom biznesowym – mówi Przemysław Hołowacz, dyrektor ds. rozwoju Grupy CSL.

… i choć reprezentacja Polski meczu nie wygrała to udało nam się awansować do ćwierćfinału walki mundialowej, więc atmosfera w Starej Rzeźni była jak najbardziej pozytywna!