Szósty raz podzielimy się wiedzą i doświadczeniem. ZAPISZCIE KONIECZNIE DATĘ 12 PAŹDZIERNIKA!

2023-07-25

To jedno z najważniejszych wydarzeń organizowanych przez Grupę CSL. Już szósty raz spotkamy się na wydarzeniu To Share Knowledge and Experience. To projekt, który realizujemy wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego. Wszystko po to, by dyskutować o najważniejszych sprawach gospodarczych dotykających regionu. Nie brakuje tematów transgranicznych i oczywiście tego, co najbardziej interesuje sektor TSL.

„Nowoczesny networking to nie tylko wymiana wizytówek”

Szósta edycja To Share Knowledge and Experience odbędzie się już tradycyjnie w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Rejestracja na wydarzenie już ruszyła. SAVE THE DATE – widzimy się 12 października!

– Networking w nowoczesnej formule zakłada, że podczas spotkań nie tylko dzielimy się tym, co słychać w naszych firmach, ale i dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Dlatego nasze wydarzenie łączy prelekcje, wykłady i dyskusje, z okazją do rozmów kuluarowych. Bardzo się cieszę, że nasza idea spotkała się już szósty raz z akceptacją i pełnym wsparciem Urzędu Marszałkowskiego i Centrum Inicjatyw Gospodarczych – mówi Laura Hołowacz, prezes Grupy CSL.

 – Mamy świetne tematy. Będzie o zielonym wodorze, w którym jestem zakochana. To jest temat przyszłości, o którym musimy rozmawiać już teraz. Nasz region ma w tym zakresie wielki potencjał. Bardzo zależało mi także na tym, żebyśmy mówili wiele o sztucznej inteligencji. AI to jest temat, który nas trochę ekscytuje, trochę zastanawia. W logistyce jest wiele przestrzeni w której informatyzacja jest już 100%, ale czy w tym zakresie możemy jeszcze bardziej iść z duchem czasu? Sama jestem ciekawa, co powiedzą nasi eksperci – przyznaje Prezes Grupy CSL.

Jakie tematy? Jacy goście?

Choć agenda szóstej edycji wydarzenia „To share knowledge and experience” jest już prawie gotowa, to o szczegółach poinformujemy Was niebawem. Trwają także ostatnie rozmowy z gośćmi, którzy 12 października będą brać udział w panelach dyskusyjnych w Starej Rzeźni. Możemy jednak zapewnić, że będą to eksperci z Pomorza Zachodniego oraz z całej Polski, a nawet z zagranicy. To Share Knowledge and Experience to wydarzenie o randzie międzynarodowej.

Pierwszy panel dyskusyjny dotyczyć będzie pracy nowoczesnych magazynów. Jakie jest zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe w naszym regionie? Odpowiemy na to pytanie! Temat numer 2 to zielony wodór, transport zasilany wodorem i perspektywy związane z wodorem. Na koniec porozmawiamy o AI w życiu biznesowym. Nie zabraknie odniesień do codziennego prowadzenia działalności gospodarczej w kontekście sztucznej inteligencji i chatu GPT.

Partnerem naszego wydarzenia jest kancelaria MNB Legal oraz Centrum Inicjatyw Gospodarczych Urzędu Marszałkowskiego WZP. Więcej informacji już niebawem.