Silna reprezentacja Grupy CSL na targach TransLogstica Poland 2023

2023-11-04

Piątka przedstawicieli Grupy CSL weźmie udział w kolejnej edycji targów logistycznych TransLogistica Poland, które zaczynają się już 7 listopada w Warszawie. To największe wydarzenie o tym charakterze w Polsce, gromadzące co roku kilkanaście tysięcy uczestników z całej Europy. W tej edycji weźmie udział ponad 380 wystawców, z czego blisko połowa to firmy z zagranicy.

– Udział w takich wydarzeniach pozwala nam na pokazanie tego, czym Grupa CSL zajmuje się na co dzień. Prezentujemy nasze rozwiązania, naszą konkurencyjność i pomysły. To szansa na zdobycie nowych partnerów biznesowych, ale jednocześnie możliwość podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem – mówi prezes zarządu Grupy CSL Laura Hołowacz.

TransLogistica Poland to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla firm poszukujących i korzystających z usług w zakresie logistyki, transportu i spedycji oraz dla wszystkich zawodowo związanych z branżą TSL.

Targi to przestrzeń, gdzie tzw. załadowcy i właściciele ładunków (tj. przedsiębiorstwa produkcyjne, sieci handlowe i dystrybutorzy wszelkiego rodzaju) znajdą najwyższej jakości usługi w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu, spedycji oraz kompleksowej obsługi logistycznej swoich towarów.

Jednocześnie, z uwagi na udział kierownictwa przedsiębiorstw transportowych i logistycznych (m.in. przewoźników i właścicieli flot pojazdów), targi są idealnym miejscem do prezentacji produktów, systemów i usług ułatwiających zarządzanie firmą TSL.

W wydarzeniu uczestniczyć będzie grupa pracowników naszej spółki. Będziemy mówić o naszej firmie, rozwiązaniach stosowanych przez CSL, ale jednocześnie uczyć się i zdobywać wiedzę, jakie trendy na rynku TSL w 2024 roku będą dominować.

– Naszym głównym celem jest nawiązywanie relacji i możliwość rozmowy z naszymi klientami i partnerami. Działamy w środowisku cyfrowym i nieczęsto spotykamy się na żywo z naszymi partnerami. Takie targi to okazja do networkingu i nie ukrywam, że jesteśmy bardzo wygłodniali takich okazji o spotkań – mówi Grzegorz Czernik, dział spedycji lądowej, główny specjalista ds. spedycji międzynarodowej.

– Na targach mamy także możliwość pokazania naszych usług, możliwość pozyskania nowych partnerów. Jedziemy bardzo silną i różnorodną ekipą. Jest przedstawiciel spedycji morskiej, lądowej, ale i agencji celnej. Będziemy w Warszawie prezentować pełen przekrój możliwości Grupy CSL. Będziemy oczywiście wszystkich zachęcać do rozmowy i do współpracy – dodaje Grzegorz Czernik.