Ryby, mrożone ryby, mnóstwo wspaniałych darów mórz i oceanów!

2023-05-02

Grupa CSL wzięła udział w targach Seafood Expo Global/Seafood Processing Global w Hiszpanii – czyli jednym z najważniejszych wydarzeń sektora TSL w zakresie przewozu towarów spożywczych oraz mrożonych. Nie wiemy, czy wiecie, ale Grupa CSL niemal od początku istnienia specjalizuje się w transporcie mrożonych ryb w niemal wszystkie strony świata!

Obsługa towarów mrożonych to wielkie zadanie

      Kompleksowość usług CSL i doświadczenie w obsłudze produktów chłodniczych pozwala zabezpieczyć interesy klientów od transportu morskiego, obsługi portowej i składowania na chłodniach po usługi agencji celnej (kontrolę weterynaryjne, jakościowe) i transport lądowy. O jakości naszej pracy świadczy certyfikat IFS i AEO.

  W kwietniu przedstawiciele Grupy CSL wzięli udział w Seafood Expo Global w Barcelonie. To jedno z najważniejszych wydarzeń sektora TSL w zakresie gospodarki produktami spożywczymi.

  Jakie doświadczenia i obserwacje przywozimy do Szczecina z Barcelony?

– Samo miejsce targów przepiękne i bardzo inspirujące – mówi Przemysław Hołowacz, dyrektor ds. rozwoju Grupy CSL. – Odwiedziliśmy naszych klientów, nawiązujemy nowe relacje. To była okazja do zobaczenia jak wygląda rynek, jakie trendy panują, w którą stronę rozwijać się będzie ten sektor. To bardzo pozytywne wydarzenie i opuściliśmy je z wizją wielkiego potencjału współpracy z kilkoma firmami. Branża rybna i obsługa produktów mrożonych to jedna z głównych gałęzi działania CSL, czujemy się w tym temacie ekspertami – mówi dalej Przemysław Hołowacz. – To największe targi owoców morza, ryb i produktów mrożonych w Europie. Odbywają się one raz w roku. Każdy, kto chce się liczyć w tej branży musi tutaj być – mówi Przemysław Hołowacz.

– Polskie firmy i polskie stoiska rosną na tych targach. Jesteśmy coraz bardziej eksponowani, jest coraz więcej firm na Seafood Expo Global. Czuliśmy się pozytywnie zmotywowani, że było tylu przedsiębiorców z Polski – dodaje Przemysław Hołowacz.

Rok 2023 to dla Grupy CSL rok 25-lecia istnienia. Postawiliśmy sobie w tym czasie wiele wyzwań – jednym z nich jest jeszcze większe zaangażowanie w wydarzenia targowe i networkingowe. Chcemy być wszędzie tak, gdzie coś się dzieje i gdzie możemy znaleźć naszych klientów, partnerów biznesowych oraz przyjaciół.