Prezes Laura Hołowacz wzięła udział w debacie magazynu FORBES Polska

2023-07-16

Diament Forbesa to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w polskim biznesie. Grupa CSL otrzymała wyróżnienie na początku roku 2023, co traktujemy jako idealne zwieńczenie naszego jubileuszu. W ostatnich dniach w Szczecinie odbyła się debata gospodarcza organizowana przez magazyn, w której wzięła udział prezes Laura Hołowacz. Podczas spotkania odbyła się także prezentacja laureatów oraz networking. – To było bardzo merytoryczne i bardzo interesujące spotkanie, które łączyło biznes zachodniopomorski i warszawski. Forbes to bardzo szanowany magazyn. To dla nas wielkie wyróżnienie – mówi prezes Laura Hołowacz.

W Szczecinie odbyła się dwunasta ostatnia gala regionalna XV edycji Diamentów Forbesa 2023. 29 czerwca swoje nagrody odebrali laureaci z województwa zachodniopomorskiego. Na Szczecińską galę przybyło ponad 166 przedstawicieli regionalnego biznesu.  Wydarzenie odbyło się pod patronatem prezydenta Szczecina Piotra Krzystka i marszałka Olgierda Geblewicza, a w debacie będącej częścią wydarzenia wzięła udział prezes Laura Hołowacz.

Temat debaty brzmiał: „Szukanie szans w niepewnym otoczeniu. Jak skutecznie budować nowych liderów rynkowych?”

– To wyróżnienie od magazynu FORBES jest dla nas bardzo miłym doświadczenie. To prestiżowy magazyn, niezależny  i bardzo obiektywny. Nie ukrywam, że w tym roku jest to dla nas specjalna nagroda, bo obchodzimy 25-lat istnienia – mówi prezes Grupy CSL. – Wyróżnione były firmy z bardzo różnych branż w naszym regionie. To bardzo pozytywne wrażenie, bo oznacza, że się rozwijamy i mamy ogromne perspektywy rozwojowe – przyznaje Pani Prezes.

Jak wrażenia z debaty magazynu FORBES? Prezes Laura Hołowacz mówi o wielkiej wartości merytorycznej tego spotkania.

– To duże wyróżnienie i wyzwanie. Temat dotyczył spraw, którymi zajmujemy się na co dzień. Rozwojem, oceną sytuacji gospodarczej. Mówiliśmy o inflacji, która jest kulą u nogi wszystkich przedsiębiorców. Wiele firm musi dostosowywać kontrakty do realiów gospodarczych. Inflacja jest barierą rozwoju i coraz częściej jest elementem wstrzymującym plany rozwojowe firm. Szukamy ścieżek, szukamy dróg rozwoju, a niestety bez odwagi w tym czasie nie ma na to szans. Dużo mówiłam o tej odwadze w biznesie – dodaje Prezes Laura Hołowacz.

Relacje ze spotkania możecie przeczytać na stronie internetowej magazynu FORBES POLSKA:

https://www.forbes.pl/diamenty/2023/artykuly/gala-diamenty-forbesa-szczecin/31hn0bn