Prezes Laura Hołowacz w programie „Historie sukcesu”. O kim była mowa?

2024-03-03

Przedsiębiorstwo Budowlane CALBUD jest jednym z udziałowców Grupy CSL. W odcinku programu „Historie sukcesu” przygotowanym przez Polską Fundację Przedsiębiorczości i portal wSzczecinie.pl przedstawiono sylwetkę, a następnie obszerny wywiad z prezesem Edwardem Osiną. W materiale wypowiedziała się również prezes Laura Hołowacz.

Co mówiła Pani Prezes o prezesie Osinie? Zwróciła uwagę na wizję, liczne sukcesy oraz działalność społeczną firmy Calbud i prezesa Edwarda Osiny, w tym na powołanie dwóch fundacji: Fundacji na Rzecz Rozwoju Muzeum Narodowego w Szczecinie oraz Fundacji Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

– Calbud to silna firma z historią i renomą. Prezes Osina to wizjoner i człowiek z wielką pasją, realizuje wspaniałe i piękne inwestycje budowlane. Jak coś robi, to sam to wymyśla i realizuje. Porywa do tego innych ludzi. Powołał do życia stowarzyszenie dla Muzeum Narodowego, jest też zaangażowany w budowanie akademickiego, nowoczesnego Szczecina – mówi prezes Laura Hołowacz.

Polecamy program:

https://www.facebook.com/wszczeciniepl/videos/252333967962314