Podzielimy się wiedzą i doświadczeniem już czwarty raz. Merytoryczna dyskusja o gospodarce już 26 listopada!

2020-11-10

Grupa CSL nie zamyka się na świat, nawet w trudnej dla gospodarki epoce koronawirusa. Już 26 listopada – wspólnie z naszymi partnerami – będziemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Przed nami kolejna edycja wydarzenia „To share knowledge and experience” – przed nami szereg dyskusji na temat współpracy polsko-niemieckiej, logistyki, ale i kobiecej pozycji w biznesie międzynarodowym. Ze względu na panujący reżim sanitarny nasze wydarzenie przybierze formułę internetową. – Nie możemy spotkać się twarzą w twarz, ale dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii połączymy się z wspaniałymi ekspertami. Przed nami bardzo ciekawe dyskusje, merytoryczne panele i wiele praktycznej wiedzy. Ta edycja naszej inicjatywy jest naszpikowana ciekawymi i inspirującymi tematami, a dzięki Interntowi jest szansa, że głos przedsiębiorców będzie słyszalny nie tylko w Sali Iluzjon w Starej Rzeźni, ale i na całym świecie – mówi Prezes Grupy CSL Laura Hołowacz. Wydarzenie odbędzie się 26 listopada o godzinie 10:00. Transmisja na profilu facebookowym Grupy CSL, Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia oraz na portalu wszczecinie.pl.

Najlepsi prelegenci w jednym miejscu, unikatowe i ważne tematy oraz możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych – przed nami kolejna edycja „To share knowledge and experience”. Już 26 listopada „Podzielimy się wiedzą i doświadczeniem w biznesie”! Nie zabraknie tematów związanych z transportem oraz logistyką ale także tych bieżących związanych z Covid -19. Przyjrzymy się temu w jaki sposób pandemia wpłynęła na zachodniopomorską gospodarkę oraz poruszymy temat Brexitu. W ramach wydarzenia przybliżymy najnowsze zmiany prawne i podatkowe. Tak bogatej edycji naszego wydarzenia jeszcze nie było!

–  To już czwarta edycja naszego wydarzenia. Ten rok jest specyficzny, stąd też zmieniliśmy formułę wydarzenia ze stacjonarnej w internetową. Możemy zaprosić gości z całego świata do śledzenia kilku paneli tematycznych, do których udało nam się zaprosić doskonałych ekspertów. Zależy nam na stworzeniu opiniotwórczego wydarzenia, które będzie platformą do wymiany myśli, poglądów, doświadczeń. Wiemy, że dzięki poprzednim edycjom TSKAE nawiązało się wiele cennych kontaktów biznesowych. Jesteśmy przekonani, że w tym roku będzie podobnie – mówi Marta Bartoszek, koordynator wydarzenia.

Formuła wydarzenia sprzyja zaproszeniu do dyskusji jeszcze bardziej pasjonujących gości, co znajduje odzwierciedlenie w bardzo bogatym programie wydarzenia. Przed nami więc dyskusja o roli kobiet w gospodarce, porozmawiamy o Brexicie, zmianach podatkowych, ale i o wpływie koronawirusa na gospodarkę zarówno w Polsce jak i na świecie. Jak mówią przedstawiciele Grupy CSL, agenda spotkania jest silnie osadzona w bieżących wydarzeniach gospodarczych. – Covid-19 zmienił wszystko, świat kręci się wokół koronawirusa, ta pandemia zmienia wszystko. Nie mogliśmy zrezygnować z dyskusji o koronawirusie i jego wpływie na naszą działalność, na logistykę, transport, spedycje, ale i na kontakty międzynarodowe – mówi Natalia Kochnowska z Grupy CSL.

Pandemia koronawirusa, estoński CIT, pakiet mobilności, Brexit, opodatkowanie spółek komandytowych – wymiana wszystkich tematów wartych poruszenia jest bardzo trudne. Do tego jeszcze przed nami blok networkingowy – w roku kobiecych protestów – poświęcony właśnie kobietom. Nie da się ukryć, że tegoroczna edycja wydarzenia „To share knowledge and experience” będzie bogata w ciekawe panele dyskusyjne i jeszcze ciekawszych gości. – Cieszymy się na to spotkanie, w tych trudnych, ale jednocześnie bardzo pasjonujących czasach – mówi Marta Bartoszek, koordynator projektu z Grupy CSL.

Serdecznie zapraszamy!

Start od godziny 10:00

Rejestracja poprzez stronę internetową www.tskae.eu.

Transmisja na żywo: link na stronie www.tskae.eu oraz portal wszczecinie.pl