Nowa twarz w sekretariacie Grupy CSL

2020-08-24

Gotowa na nowe wyzwania i z uśmiechem i przyjemnym głosem witająca gości Grupy CSL – taka jest      Luiza Doroszewska, nowa pracownica sekretariatu naszej firmy. – Ta praca to dla mnie zupełnie nowe wyzwanie. Poznaję szczegóły pracy, obowiązków jest wiele, ale to wyzwania absolutnie pasjonujące, podobnie jak wszystkie działania naszej firmy, zaczynając od logistyki przez kulturę – tłumaczy nowa pracownica Grupy CSL.

Nieruchomości, gastronomia, działalność międzynarodowa – nowa twarz sekretariatu Grupy CSL ma duże doświadczenie. Od kilku tygodni jest z nami  Luiza Doroszewska. Do jej obowiązków należy prowadzenie kalendarza Prezes Laury Hołowacz oraz obsługa sekretariatu tak rozbudowanego i tętniącego życiem organizmu gospodarczego jak Grupa CSL. Jak pierwsze wrażenia? – Bardzo podoba mi się charakter pracy. Spedycja to dla mnie zupełnie nowe wyzwanie. Firma ma wiele działów, Grupa CSL składa się także ze spółek, nasza struktura jest rozbudowana, więc bardzo cieszę się, że mogę uczyć się nowych rzeczy. Poza tym atmosfera w pracy jest cudowna. Wspaniali, życzliwi, otwarci, pomocni ludzie. Będę wykonywać wszystkie swoje obowiązki rzetelnie i mam nadzieję, że nie zawiodę oczekiwać – dodaje nowa pracownica Grupy CSL.

– Moim obowiązkiem jest organizacja pracy całego sekretariatu, a jak ktoś zna Panią Prezes Laurę Hołowacz to wie, że Pani Prezes ma spotkanie za spotkaniem, więc wyzwaniem jest tak przygotowywać cały kalendarz, żeby to ze sobą współgrało – dodaje Luiza Doroszewska.

Witamy na pokładzie!