Nieco ponad 200 dni do najważniejszego wydarzenia roku w świecie logistyki. ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

2024-02-26

Do 29 lutego jest szansa, by zakupić Early Bird Tickets na kolejną edycję wydarzenia Intermodal in Poland, która już niebawem odbędzie się w Szczecinie. Wzorem dwóch minionych edycji, również po nadchodzącej, należy spodziewać się merytorycznych dyskusji, zaskakujących wniosków oraz wiedzy dla sektora TSL, którego nie dostarczy żadne inne wydarzenie w tym roku.

Do konferencji zostało 208 DNI!

Spotkamy się 19 i 20 września w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia w Szczecinie! Intermodal in Poland to wydarzenie, które rokrocznie jest jednym z najważniejszych wydarzeń sektora TSL w całej Polsce!

Do 29.02.2024 mamy dla wszystkich zainteresowanych bilety Early-Bird z promocyjną ceną 1299 PLN https://intermodalinpoland.eu/intermodal-in-poland-north-south-2024/

Na chwilę obecną mamy już 5 partnerów konferencji, trwają rozmowy z kolejnymi, by sprawić, że Intermodal in Poland będzie największym projektem logistycznym na Pomorzu Zachodnim! To duża konferencja, która ma już rangę międzynarodową. Nie może na niej zabraknąć firm z sektora TSL, ale także tych, które zajmują się np. energetyką.

Serdecznie zapraszamy! Już niebawem więcej szczegółów!