New Silk Road 2022 w Dubaju!  „Jedna z największych logistycznych konferencji na świecie”

2022-10-04

Dla Grupy CSL wrzesień był czasem bardzo pracowitym – nie da się ukryć, że to właśnie wizyta w Dubaju podczas New Silk Road Network była jednym z najważniejszych wydarzeń. – Po trudnym czasie pandemii powracają spotkania twarzą w twarz i możliwość nawiązywania nowych relacji gospodarczych. Grupa CSL aktywnie uczestniczy w wielu wydarzeniach, z naszego punktu widzenia relacje to podstawa udanej działalności. Nie chodzi tylko o zdobywanie klientów i kontraktów, ale także o wymianę doświadczenia i wiedzy. To nas wzbogaca jako przedsiębiorców i pozwala prowadzić firmę w dobrą stronę – mówi Przemysław Hołowacz, dyrektor ds. rozwoju w  Grupie CSL.

   Prosto z gali Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie – w samolot i.. do Dubaju. W jednej z najważniejszych dla świata logistyki konferencji wzięli udział: Prezes Grupy CSL Laura Hołowacz oraz dyrektor ds. rozwoju Grupy CSL Przemysław Hołowacz.

    Konferencja to nie tylko wiedza, ale także możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych, które otworzą nowe możliwości do dalszego rozwoju CSL. Podsumowując konferencję można śmiało powiedzieć, że spotkania twarzą w twarz mają inny wymiar, inne przełożenie w budowaniu jakościowych znajomości.

  – Mogliśmy spojrzeć na logistykę w zupełnie nowy sposób. Wracamy do Polski z ogromną ilością inspiracji oraz nowych doświadczeń. Wzrasta liczba partnerów biznesowych CSL w Rumunii, w Szwecji, Danii na Węgrzech. Dzięki takim spotkaniom możemy zwiększać i rozwijać nasze możliwości – mówi Przemysław Hołowacz, dyrektor ds. rozwoju Grupy CSL.

 – Logistyka na świecie bardzo się zmienia. Indie, Chiny, Wietnam, to kraje obecne na konferencji New Silk Road i to bardzo ciekawe doświadczenia, bo od czasu pandemii nie było okazji do tak szerokich, bezpośrednich spotkań, a to cenne, bo zarówno COVID jak i pandemia czy ogólny kryzys energetyczny wiele zmienił – dodaje Przemysław Hołowacz.

  Z Dubaju Grupa CSL wróciła więc z nowymi planami i jeszcze szerszym spojrzeniem na logistykę w Europie. – To jedna z największych logistycznych konferencji na świecie. Staramy się być na niej obecni, bo wiemy, że to daje wymierne efekty gospodarcze – dodaje Przemysław Hołowacz.