Największa intermodalna konferencja w tej części Polski wraca do Szczecina

2024-04-27

19 i 20 września w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia na Łasztowni odbędzie się kolejna edycja konferencji Intermodal in Poland North-South organizowanej przez Intermodal News oraz Grupę CSL. Do Szczecina już trzeci raz przybędą najwybitniejsi eksperci sektora transportu, spedycji i logistyki. W ramach wydarzenia zaplanowano szereg dyskusji, networking logistyczny oraz wizytę w fabryce firmy Kalmar w Stargardzie.

Coroczne spotkanie ekspertów sektora TSL. Intermodal in Poland trzeci raz w Szczecinie

   Już pierwsze dwie edycje wydarzenia Intermodal in Poland pokazały, że w Szczecinie jest ogromny potencjał dyskusji o najważniejszych sprawach i tematach związanych ze spedycją, transportem i logistyką. Organizatorzy podczas trzeciej edycji planują dyskusję o najważniejszych tematach dla branży, ale także kreślenie perspektyw rozwoju sektora na kolejne lata.

   Wydarzenie dedykowane jest podmiotom działającym w sektorze transportu, spedycji i logistyki oraz firmom współpracującym z portami morskimi w Szczecinie i Świnoujściu. Konferencja zostanie zorganizowana w sprawdzonej formule, która nie tylko sprzyja wymianie wiedzy w formie dyskusji pomiędzy specjalistami, ekspertami i praktykami ale pozwala również na zaprezentowanie doświadczeń i sprawdzonych rozwiązań.

– Zależało nam na tym, by w Szczecinie funkcjonowało wydarzenie, które nie będzie efemerydą gospodarczą, a corocznym spotkaniem ekspertów i okazją do dyskusji na najważniejsze tematy. Jako Grupa CSL mamy wieloletnią praktykę dzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz organizowania dyskusji na najważniejsze gospodarcze tematy. Tym bardziej cieszę się, że kolejna okazja do spotkania w ramach Intermodal in Poland będzie mieć miejsce już we wrześniu – mówi Przemysław Hołowacz, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Grupie CSL.

Najważniejsze tematy i inspirujący networking

Organizatorzy zapewniają, że podczas wydarzenia poruszone zostaną najważniejsze tematy dotyczące sektora TSL w Polsce.  Na konferencję złożą się prelekcje, debaty panelowe oraz prezentacje rozwiązań, które skutecznie usprawniają procesy logistyczne. Nieodłącznym elementem spotkania są otwarte dyskusje dające możliwość zdobycia praktycznych kompetencji.

– Zawsze zależy nam na praktycznych tematach i zagadnieniach, które nie będą oderwane od tego, co najbardziej interesuje przedsiębiorców działających w sektorze TSL. Będziemy rozmawiali o sytuacji globalnej i jej wpływie na polską gospodarkę, o pomocy dla Ukrainy, o rozwijaniu polskich portów, ale tych wątków będzie pewnie jeszcze więcej. Agenda zostanie zaprezentowana niebawem. Mogę obiecać, że Intermodal in Poland w Szczecinie będzie mieć doskonały networking, zresztą udowodniliśmy, że Stara Rzeźnia jest idealnym miejscem do organizacji takich wydarzeń już w poprzednich latach – mówi Przemysław Hołowacz.

Elementem wydarzenia będzie wizyta studyjna w fabryce firmy Kalmar w Stargardzie. Intermodal in Poland – North South już 19 i 20 września w Szczecinie.

Rejestracja i szczegóły:

https://intermodalinpoland.eu/intermodal-in-poland-north-south-2024