Intermodalny Szczecin na łamach branżowej prasy

2023-01-06

Intermodalny Szczecin – brzmi jak spełnienie naszego marzenia. W najnowszym wydaniu magazynu Namiary na Morze i Handel możecie przeczytać bardzo treściwą relację z konferencji Intermodal in Szczecin, której byliśmy jako Grupa CSL współorganizatorami! – To wspaniałe uczucie, że Szczecin znów stał się stolicą europejskiej logistyki i echa naszego wydarzenia pobrzmiewają w mediach branżowych do dzisiaj – mówi Przemysław Hołowacz, dyrektor ds. rozwoju Grupy CSL.

Najnowszy numer „Namiarów” możecie nabyć w Empiku albo online na stronie : www.namiary.pl – to jedna ze specjalistycznych publikacji dotyczących konferencji przygotowywanych przez Grupę CSL.

– Rok 2022 był czasem powrotu do spotkań stacjonarnych. Bardzo zależało nam na tym, by uczestniczyć w jak największej ilości spotkań z ekspertami i kolegami z branży. Sektor TSL lubi dynamikę, ale lubi także networking. Inspirujemy się wzajemnie, rozmawiamy o trendach, o zmianach, o wyzwaniach i problemach. Oczywiście można spotykać się online, ale to nigdy nie jest to samo. Dlatego bardzo cenimy sobie kontakt bezpośredni z partnerami, klientami i przyjaciółmi Grupy CSL – mówi Przemysław Hołowacz, dyrektor ds. rozwoju Grupy CSL.

– W 2022 zorganizowaliśmy dwie duże konferencje. „To share knowledge and experience” oraz Intermodal in Poland. W tym roku będziemy kontynuować te dwa pomysły, ale na pewno będziemy zaskakiwać także innymi projektami i inicjatywami gospodarczymi – mówi Przemysław Hołowacz.