Intermodal in Poland 2024. Janów Podlaski

2024-06-20

Czwarta edycja kongresu Intermodal in Poland w Janowie Podlaskim za nami. Kolejny raz w wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Grupy CSL. Wspólnie z organizatorami wydarzenia – Intermodal News organizujemy także naszą jesienną konferencję w Starej Rzeźni. Agenda czerwcowego spotkania wypełniona była interesującymi i aktualnymi tematami ważnymi dla sektora TSL w Polsce i w Europie. 

Czwarta edycja i Grupa CSL od czterech lat obecna na wydarzeniu, które zmienia sektor TSL w Polsce.

Podczas kongresu Intermodal in Poland wiodące firmy TSL spotkały się z kluczowymi partnerami dla naszego biznesu. Była to okazja, by wysłuchać i nawiązać relacje z grupą znakomitych ekspertów z kraju i zagranicy, przedstawicieli administracji państwowej, samorządu, uczelni i organizacji branżowych. Silną stroną Kongresu jest merytoryka oraz wysoki poziom debat i prezentacji – zróżnicowane grono uczestników i ekspertów gwarantuje wszechstronne spojrzenie na wyzwania, jakie stoją przed naszą branżą.

Jak mówi Prezes Grupy CSL Laura Hołowacz Intermodal in Poland wyróżnia rokrocznie bogata agenda tematyczna i logistyczny networking na najwyższym poziomie.

– Wspólnie z Intermodal News już trzeci raz będziemy organizować jesienią wydarzenie Intermodal in Poland w Starej Rzeźni w Szczecinie. Spotkanie w Janowie Podlaskim, a także zaplanowane na ten rok wizyty studyjne to jest zawsze idealna rozgrzewka przed dyskusją w Szczecinie, a jednocześnie szansa na kompleksową dyskusję na temat sektora TSL z dużym naciskiem na sytuacje w portach oraz na transport intermodalny. Rok 2024 w tym temacie przynosi sporo zmian. Trwa wojna w Ukrainie, ale jej nacisk na sektor transportowy i logistyczny jest nieco inny niż w roku 2023, więc ta dyskusja też odbywa się na innych płaszczyznach. Nowa władza również ma swoje pomysły na rozwój gospodarki morskiej i wysłuchanie tych pomysłów było bardzo inspirujące i otwierające oczy na wiele koncepcji – mówi Laura Hołowacz, prezes Grupy CSL.

Podczas spotkania w Janowie Podlaskim była szansa na dyskusję, networking, nawiązywanie nowych relacji i zacieśnianie tych dotychczasowych.

Jakie tematy pojawiły się w agendzie? Dyskutowaliśmy o projekcie Jedwabnego Szlaku, o większym zakresie współpracy międzygałęziowej w sektorze TSL czy o tym, że korytarz Północ-Południe zyskuje na znaczeniu w transporcie międzynarodowym.

Więcej informacji o kongresie i relacje z paneli dyskusyjnych przeczytacie na stronie:

https://intermodalnews.pl/tag/janow-podlaski