Intermodal in Poland 2023 w Szczecinie. Pierwsze informacje

2023-07-18

Od 6 do 8 września 2023 w Szczecinie odbędzie się druga edycja wydarzenia Intermodal in Poland North-South. Kolejny raz Grupa CSL oraz Intermodal News zapraszają na kilkudniowe wydarzenie, które sprawi, że Szczecin i Pomorze Zachodnie będą sercem świata TSL. Zaplanowaliśmy ciekawe panele dyskusyjne, wizyty studyjne w Świnoujściu oraz networking na poziomie, jakiego nie ma podczas żadnego innego wydarzenia. – Pierwsza edycja Intermodal in Poland w Szczecinie odbyła się jesienią 2022 i okazała się frekwencyjnym i merytorycznym sukcesem. Teraz stawiamy sobie poprzeczkę jeszcze wyżej i chcemy, by wnioski z naszej dyskusji były praktyczne dla spedycji, transportu i logistyki – mówi Przemysław Hołowacz, dyrektor ds. rozwoju Grupy CSL.

Intermodal in Poland 2023 odbędzie się w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Planujemy także organizację konferencji przewoźników w tym samym czasie – to będzie więc intensywny, ale bardzo merytoryczny maraton wydarzeń organizowanych przez Grupę CSL i Intermodal News.

– Chcemy pokazać w Szczecinie inne spojrzenie na Intermodal niż na innych konferencjach. Inni partnerzy, ciekawe punkty widzenia, będziemy na pewno innowacyjni i postaramy się, by uczestnicy mieli okazję poznać zupełnie nowe firmy. Planujemy wycieczkę do Świnoujścia i pokazać możliwości naszych zachodniopomorskich terminali i rozwoju tego miejsca. Taka wizyta studyjna będzie mieć miejsce 7 września. Konferencja będzie jeszcze szersza i bogatsza w rozmaite pomysły, to dla nas jakościowo wielkie wyzwanie – mówi Przemysław Hołowacz, dyrektor ds. rozwoju Grupy CSL.

Konferencja przewoźników rozpocznie się kolacją integracyjną, a potem odbędą się panele dyskusyjne i spotkania z przedsiębiorcami np. właścicielami naczep intermodalnych. Zainteresowanie partnerów jest bardzo duże.

– Poruszymy wiele tematów. Będzie panel transportowy czy prawniczy. Obecnie pracujemy nad projektem agendy. Chcemy integrować środowisko przewoźników na Pomorzu Zachodnim – mówi Przemysław Hołowacz, dyrektor ds. rozwoju Grupy CSL.

Każdy dzień będzie zakończony networkingiem.

JUŻ WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT WYDARZENIA. SAVE THE DATE – WIDZIMY SIĘ W SZCZECINIE JUŻ 6, 7 I 8 WRZEŚNIA!