Honorowa odznaka żeglarska dla Prezes Laury Hołowacz

2023-01-21

Podczas jubileuszowej gali żeglarskiej przygotowanej przez Zachodniopomorski Okręgowy Związek Żeglarski Prezes Grupy CSL Laura Hołowacz odebrała honorowe wyróżniene.

Uroczystości odbyły się w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

– To dla mnie bardzo ważne wyróżnienie, bo od niemal najmłodszych lat żeglarstwo jest moją wielką, życiową pasją. To honorowa nagroda, docenienie, mobilizacja do dalszej aktywności – mówi Prezes Grupy CSL Laura Hołowacz. – Zachodniopomorski Okręgowy Związek Żeglarski ma już 75 lat. To wspaniały wiek, a aktywność żeglarska w naszym mieście musi się dalej rozwijać i my jako Stara Rzeźnia i Grupa CSL chcemy brać w tym udział – mówi Prezes Laura Hołowacz.

– To był pracowity sezon dla wielu żeglarzy i ich zespołów. Mamy masę wyróżnień, coraz lepsze wyniki i coraz więcej nagrodzonych. To powolna, ale systematyczna poprawa tych wyników. Po tych wynikach widać też, że mamy pewną zmianę pokoleniową w klasie Optimist – ocenia Marcin Raubo, prezes Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego. – Kalendarz na ten rok wypchany jest po brzegi. Szykuje się 60 imprez w całym województwie, w tym duża impreza sportowa w Dziwnowie, którą są Mistrzostwa Świata w ILCE 6. Nic tylko się cieszyć. 

Zachodniopomorskiemu Okręgowemu Związkowi Żeglarskiemu życzymy samych sukcesów i kolejnych 75 lat!