Herring 2023 – najważniejsze wydarzenie branży morskiej

2023-05-21

Długie kuluarowe rozmowy, wymiana doświadczeń i okazja do sprawdzenia w jakiej kondycji jest szczecińska i zachodniopomorska gospodarka morska. W piątek 19 maja odbyło się kolejne wydarzenie, które jest najbardziej charakterystycznym dla szczecińskiego biznesu – Herring 2023.

W wydarzeniu wzięła udział Prezes Grupy CSL – towarzyszyły jej Prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie Hanna Mojsiuk oraz mecenas Grażyna Wódkiewicz, wspólnik w kancelarii Wódkiewicz & Sosnowski.

– Herring to jedno z najważniejszych wydarzeń dla gospodarki morskiej. Okazja do aktualizacji ważnych informacji, wymiany doświadczeń, ale i rozmowy z osobami z którymi na co dzień nie mamy bieżącego kontaktu. To okazja, by kontakty formalne i biznesowe stały się także mniej formalne, by rozmawiać o czymś innym niż biznes. Bardzo cenię sobie to wydarzenie i kolejny raz gratuluje organizatorom udanego eventu – mówi Prezes Grupy CSL Laura Hołowacz.

– Gospodarka morska, logistyka, sektor TSL, transport, to wszystko składa się na gospodarczą tożsamość naszego regionu. Takie wydarzenia jak Herring pokazują, ile osób świata biznesu jest związanych z tą branżą. To bardzo cenna wiedza – mówi Prezes Laura Hołowacz.