Hanna Mojsiuk z nagrodą „Rakieta CSL 2023”

2023-03-20

Specjalne wyróżnienie przyznała Prezes Laura Hołowacz. Poza pracownikami Grupy CSL wyróżniona została prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie Hanna Mojsiuk. Nagroda została przyznana za budowanie relacji, budowanie mostów między przedsiębiorcami, niezwykłą aktywność i determinacje w łączeniu ludzi w naszym regionie. – Doceniam pracę i przyjaźń Pani Hanny Mojsiuk. Jest z nami od wielu lat – mówi Prezes Laura Hołowacz.

Prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie Hanna Mojsiuk odebrała z rąk Prezes Laury Hołowacz nagrodę „Rakiety CSL 2023”. To okolicznościowa nagroda przyznawana podczas jubileuszy naszej firmy.

– Nie mam wątpliwości, że Prezes Hanna Mojsiuk to osoba, która zasługuje na ten tytuł. Piękny, pozytywny, pełen energii człowiek. Wielki przyjaciel Grupy CSL oraz wszystkich przedsiębiorców – mówi Prezes Laura Hołowacz. – Prezes Mojsiuk sprawiła, że Północna Izba Gospodarcza stała się miejscem przyjaznym dla przedsiębiorców. Miejscem integracji, wymiany myśli i doświadczeń, a jednocześnie Izba stała się głosem przedsiębiorców w czasie pandemii, inflacji oraz wojny w Ukrainie. Bardzo cenimy sobie taki rodzaj współpracy i życzymy sobie, by trwał jak najdłużej – mówi Laura Hołowacz.

Prezes Północnej Izby Gospodarczej odebrała statuetkę oraz portret namalowany przez artystkę ze Szczecina Kamilę Maślak.

– Jestem wzruszona i poruszona. Nie spodziewałam się, że odbiorę tak wielkie wyróżnienie. To jest święto firmy CSL i to na Pani Laurze powinniśmy się skupić. Bardzo dziękuję to naprawdę dla mnie niezwykle piękne wyróżnienie w trudnym dla mnie czasie – mówiła Prezes Mojsiuk. – Pani Laura to wizjonerka. Osoba aktywna, mająca miliony pomysłów, skutecznie dążąca do ich realizacji. Prawdziwa kobieta sukcesu. Jestem przekonana, że kiedyś będzie w Szczecinie ulica, która będzie się nazywać imieniem Laury Hołowacz – mówiła Prezes Hanna Mojsiuk”

Podczas jubileuszu Grupy CSL wręczono także nagrody dla pracowników najdłużej związanych z firmą.