Gwiazdka nad Łasztownią

2023-11-28

Wraz z gwiazdką, sfrunie jak co roku, do Łasztowni, grupa artystyczna Arfik! To już kolejne wydarzenie dla najmłodszych oraz dla całych rodzin. Grupa CSL i Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia zapraszają na Łasztownię

Młodzieżowe, choinkowe piosenki zabrzmią na rozświetlonej gwiazdkami scenie. O nadchodzących świętach, niezawodnym Mikołaju i nowym nieznanym roku, opowiedzą w swoim autorskim repertuarze – Ryszard Leoszewski i Barbara Stenka. Radość i tęsknota otulą słuchaczy, gdy z głębi serc zaśpiewają arfikowi artyści. Czy zimą warto iść na plażę? Czy Mikołaj odpisuje na listy? Gdzie znaleźć czyste minerały? Tego dowiecie się z piosenek Arfika. Będzie też niespodzianka literacka. Świąteczne i pełne humoru opowiadanie pt. ”Prezent” przeczyta dzieciom autorka – szczecińska pisarka, Barbara Stenka. Towarzyszyć jej będą młodzi arfikowi aktorzy.

– Dla nas święta to jest bardzo ważny czas. Zależy nam na tym, by w tym magicznym czasie otwierać się jeszcze szerzej na mieszkańców. Gwiazdkę nad Łasztownią organizujemy już ósmy raz. Zawsze są prezenty, kolędy, świąteczne piosenki i wspaniałe życzenia dla mieszkańców miasta. Kontynuujemy tę tradycję i bardzo się cieszę, że jest z nami kolejny raz wspaniały Arfik i Ryszard Leoszewski – mówi Prezes Grupy CSL i założycielka Starej Rzeźni Laura Hołowacz.

CKE „Stara Rzeźnia”, sala Iluzjon
3 grudnia (niedziela), godz. 17.00