Grupa CSL z prestiżowym tytułem. „Doceniono, że budujemy relacje”

2022-11-05

Już 18 listopada w Katowicach odbędzie się gala podczas której przyznane zostaną tytuły SYMBOL w kilku gospodarczych kategoriach. Grupa CSL uzyskała nagrodę w kategorii „Partnerstwo w biznesie”

Grupa CSL uzyskała tytuł Symbol Partnerstwa w Biznesie 2022. Oficjalne wręczenie tytułu nastąpi podczas uroczystej Gali Finałowej Symbol 2022 w dniu 18 listopada br. w Katowicach w Hotelu Monopol.


– To dla nas wielka nagroda i bardzo miłe docenienie naszych starań – przyznaje Laura Hołowacz, Prezes Grupy CSL. – Zawsze mówiliśmy, że w biznesie trzeba budować, dzielić się wiedzą, dzielić się doświadczeniem, budować relacje. Nie chodzi tylko o uprzejmości czy współpracę na linii klient – przedsiębiorca. My stawiamy na relacje z innymi przedsiębiorcami, naukowcami, samorządowcami, ludźmi kultury. Efektem tej otwartości jest właśnie to, że od 25 lat jesteśmy obecni na rynku i mogę powiedzieć, że mamy wielu przyjaciół na których możemy liczyć – mówi Prezes Laura Hołowacz.

– Dziękujemy kapitule za wyróżnienie. SYMBOL to brzmi dumnie i my na pewno będziemy się chwalić naszą nagrodą – mówi Prezes Grupy CSL.