Grupa CSL z Gryfem Zachodniopomorskim

2023-05-02

To jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień, jakie może otrzymać przedsiębiorca na Pomorzu Zachodnim. W docenieniu 25 lat budowania silnej firmy, a tym samym wspierania zachodniopomorskiej gospodarki Prezes Grupy CSL Laura Hołowacz odebrała zachodniopomorskiego Gryfa z rąk Marszałka Województwa Olgierda Geblewicza.

Gala odbyła się w Operze na Zamku w Szczecinie. Prezes Grupy CSL Laura Hołowacz odebrała zachodniopomorskiego Gryfa z rąk Marszałka Olgerda Geblewicza przed wydarzeniem „Marketing & Zarządzanie” organizowanym w ramach programu mentoringowego Urzędu Marszałkowskiego.

– Czujemy się wyróżnieni podwójnie. Po pierwsze: Zachodniopomorski Gryf to prestiżowa nagroda, docenienie naszej pracy przez ostatnie 25 lat i tego, że my się czujemy bardzo związani ze Szczecinem i z regionem. Jak mogę to zawsze zwiedzam zakamarki województwa. Trasy spacerowe, szlaki kajakowe, zabytki. Mnogość atrakcji turystycznych naszego regionu jest nie do opisania. Jako przedsiębiorcy czujemy, że budujemy nasze wspólne dobro, nasz wspólny kapitał. Stąd też Gryf od marszałka Geblewicza jest szczególnie cenny. To idealny prezent urodzinowy na 25 lat naszego istnienia – mówi Prezes Laura Hołowacz, przypominając, że w marcu CSL uroczyście świętował 25 lat istnienia podczas wydarzenia w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

– Odebranie wyróżnienia podczas tak wielkiego wydarzenia bardzo nas onieśmieliło. Nie ukrywam, że to bardzo niecodzienne, bo ludzie czekali na wspaniałych prelegentów, a nam było dane przed ich prezentacjami odebrać nagrodę. To świadczy o tym, że jesteśmy doceniani przez Urząd Marszałkowski, za co bardzo dziękuje. To dla nas niezmiernie ważne – dodaje Prezes Laura Hołowacz.

Na scenie Opery na Zamku poza panią Prezes obecni byli także pracownicy naszej spółki, którzy związani są z naszą firmą od lat: Mariusz Graca i Urszula Grzeszczyk.