Grupa CSL wybiera się do Bangkoku. New Silk Road: Annual Meeting

2023-10-18

To jedno z najważniejszych wydarzeń świata TSL. Kilkadziesiąt firm z całego świata, dyskusja w ramach News Silk Road, okazja do networkingu i poznania nowych partnerów biznesowych. Prezes Grupy CSL Laura Hołowacz oraz dyrektor ds. rozwoju biznesu Grupy CSL Przemysław Hołowacz wezmą udział w kolejnej edycji New Silk Road: Annual Meeting w Bangkoku. Wydarzenie odbędzie się od 23 do 26 października.

– Będziemy spotykać się ze spedytorami z całego świata, by budować intermodalne połączenia północ-południe. Będę mieć prelekcję dotyczącą perspektyw intermodalnych w Polsce, będziemy promować naszą firmę i potencjał polskich portów. Będzie kilkadziesiąt firm na żywo, spotkania online, okazja do rozmów, networkingu i poszukiwania niestandardowych opcji gospodarczych.

Przemysław Hołowacz podczas paneli dyskusyjnych zamierza promować Polskę i nasz potencjał gospodarczy.

– Konkurencyjność polskich portów jest ogromna, a wiedza naszych spedytorów wyróżnia się w skali światowej. Warto głośno o tym mówić. Będziemy w Bangkoku budować relacje, chcemy przybliżyć naszym azjatyckim partnerom naszą działalność, nasz kraj i chcemy pokazać im, jak działa sektor TSL w Polsce. Azja to dla nas ważny kierunek rozwoju, ale warto dodać, że na New Silk Road będą partnerzy także z innych krajów na całym świecie – dodaje Przemysław Hołowacz.

New Silk Road: Annual Meeting w Bangkoku. Wydarzenie odbędzie się od 23 do 26 października.