Grupa CSL partnerem Szwajowej Niedzieli

2024-05-10

To jedno z ulubionych wydarzeń wszystkich miłośników książek, a jednocześnie jedno z tych wydarzeń, które w Starej Rzeźni uwielbiamy organizować! Grupa CSL jest jednym z partnerów kolejnej edycji Szwajowej Niedzieli. Wydarzenie odbędzie się 12 maja. Wstęp na nie jest wolny.

Szwajowa Niedziela jest jedną z tradycji, którą od lat podtrzymuje Stara Rzeźnia raz Grupa CSL i Szczecińska Agencja Artystyczna. Kolejna edycja tego spotkania podczas którego wspominać będziemy wybitną szczecińską pisarkę odbędzie się 12 maja o godzinie 16:00. Wydarzenie poprowadzi Marek Szurawski, a przepiękne ballady zagrają i zaśpiewają Andrzej Korycki i Dominika Żukowska.

– Monika Szwaja była osobą zaangażowaną w rozwój kultury marynistycznej i literatury w naszym pięknym mieście. Są to wartości, które łączą nas w Starej Rzeźni. Miłość do morza, wydarzenia morskie, powołanie Kubryka Literackiego. To sprawiło, że bardzo się zaprzyjaźniliśmy i jest mi niezmiernie miło, że niemal od początku istnienia Starej Rzeźni organizujemy taką jedną niedzielę w roku, gdy czytamy, rozmawiamy, oglądamy reportaże. To jest niedziela naszej kochanej Moniki – mówi Laura Hołowacz, prezes zarządu Grupy CSL.

Spotkajmy się jak co roku w Starej Rzeźni! Start o 16:00. Wstęp wolny. Grupa CSL jest partnerem wydarzenia. Zapraszamy serdecznie!