Grupa CSL na największych targach logistycznych w Europie!

2023-05-15

– Po pandemii logistyka potrzebuje nowych bodźców do działania. Spotkań, integracji, wzajemnych inspiracji. Czasy nie są łatwe, ale widzimy, że wiele firm ma ogromny apetyt na rozwój. Nowe technologie, sztuczna inteligencja, używanie dronów i pojazdów autonomicznych, to wszystko jest przyszłością, a jeżeli firma logistyczna chce być na bieżąco to nie może być nieobecna na takich wydarzeniach – mówi Przemysław Hołowacz, dyrektor ds. rozwoju Grupy CSL. W ubiegłym tygodniu zespół Grupy CSL obecny był na targach Transport Logistic w Monachium.

Jakie były targi Transport Logistic w Monachium? – Inspirujące i spektakularne – przyznają pracownicy Grupy CSL, którzy pojechali do Niemiec reprezentować naszą firmę.

– Spotkaliśmy naszych klientów oraz partnerów biznesowych. Mogliśmy rozbudować siec kontaktów o firmy z całego świata. Odbyliśmy prawie 300 spotkań w trzech dni. To na pewno rekordowe, intensywne i bardzo owocne targi – mówi Przemysław Hołowacz, dyrektor ds. rozwoju Grupy CSL.

– Na miejscu był nasz dział rozwoju, dział transportu lądowego oraz oddział trójmiejski i eksperci zajmujący się transportem kontenerowym – dodaje. – Zapytań jest mnóstwo i zdarzało się, że kończąc rozmowę już nawiązywaliśmy współpracę i kierowaliśmy klienta bezpośrednio do naszego biura w Szczecinie – słyszymy.

Grupę CSL reprezentowali: Przemysław Hołowacz, Patryk Guratowski, Rafał Sędziak, Kamil Szwarc i Grzegorz Czernik.

     Polska znalazła się w gronie 6 najliczniejszych wystawców na targach. Wśród krajowych firm można było spotkać m.in. największe polskie porty: Gdańsk, Gdynia i Szczecin-Świnoujście, PKP Cargo, przewoźników drogowych, operatorów logistycznych, producentów specjalistycznych wagonów Chemet i Greenbrier, a także firmy z branży IT.

  – Porty zaprezentowały się w bardzo efektywny sposób, a ich stanowiska przyciągały wzrok i uwagę. To bardzo cenna promocja dla całego sektora TSL i ważna promocja. Cieszymy się, że targi wróciły w tej formule do nas. Przypomnijmy, że ostatnie wydarzenie Transport Logistic miało miejsce w 2019 roku i zgromadziło prawie 2300 wystawców z całego świata – mówi Przemysław Hołowacz.