Grupa CSL na Międzynarodowych Targach Transportu i Logistyki w Warszawie

2022-11-11

   3 hale targowe, 3 tysiące wystawców, ponad 10 tysięcy uczestników i obecność firm logistycznych i transportowych z całego świata. IX edycja Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki Translogistica za nami. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Grupy CSL. Naszą firmę reprezentowały: Patrycja Przybyszewska, Iga Andrzejuk oraz Natalia Kochanowska.

    – Spotkania z przedstawicielami firm związanych z TSL dają również spojrzenie na kształtowanie się rynku, jakie są wyzwania i problemy branż logistycznych. Ukazują nowe rozwiązania i technologie wprowadzane lub funkcjonujące już na rynku. Oczywiście możliwość poznania nowych firm i nawiązania z nimi współpracy – mówi Natalia Kochanowska.

   – Targi dały nam ogromne możliwości nawiązania współpracy również z mniejszymi firmami, których wcześniej nie znaliśmy. Nowe kontakty, nowe firmy, nowe pomysły na współpracę to jest cel, który mieliśmy ustalony od początku planowania wyjazdu na targi i który oczywiście udało się osiągnąć. Dodatkowo udział w panelach dyskusyjnych jako uczestnik dał nowe spojrzenie na problemy transportowe związane z transportem intermodalnym. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy poświecili nam przysłowiowe 5 minut i liczymy na to, że wkrótce spotkamy się na konferencji intermodalnej w Szczecinie – mówi Patrycja Przybyszewska.

   Przypomnijmy, że już 30 listopada i 1 grudnia w Szczecinie odbędzie się konferencja Intermodal in Poland, którego współorganizatorem jest Grupa CSL.