Dzieliliśmy się wiedzą i doświadczeniem. „To ważne dla naszego regionu wydarzenie”

2022-12-03

Trzy bloki tematyczne, eksperckie dyskusje oraz okazja do międzynarodowego networkingu – za nami kolejna edycja wydarzenia „To share knowledge and experience” organizowanego w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia przez Grupę CSL, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego oraz kancelarię MNB Legal.

   „To share knowledge and experience” to wydarzenie, które na dobre wpisało się już do kalendarza gospodarczych wydarzeń organizowanych przez Grupę CSL oraz Centrum Inicjatyw Urzędu Marszałkowskiego oraz polsko-niemiecką kancelarie MNB Legal. W tym roku skupiliśmy się na tym, że świat dookoła zmienia się w tak dynamicznym tempie, że czasem gospodarka i przedsiębiorcy nie do końca są w stanie za tym tempem nadążyć.

  – Świat VUCA to pojęcie dla niektórych tajemnicze i enigmatyczne, a dla niektórych definicja naszej codzienności. Pracując nad naszym wydarzeniem chcieliśmy odpowiedzieć na zapotrzebowanie przedsiębiorców, którzy coraz częściej zauważają, że tempo naszego świata jest bardzo szybkie i tylko duża elastyczność i dynamika działania są w stanie zapewnić im możliwość przetrwania i dalszego rozwoju – mówi Laura Hołowacz, Prezes Grupy CSL.

    – Tematy naszej konferencji to właśnie zmienność gospodarcza, kryzys energetyczny oraz tematy związane z bezpieczeństwem w sieci. Szukaliśmy zagadnień, które połączą nas wszystkich w dyskusji na temat przyszłości. Biorąc pod uwagę ogromną frekwencję oraz obecność merytorycznych ekspertów z naszego miasta, regionu oraz z całej Polski i Europy, wydarzenie cieszy się rosnącym prestiżem. To nasza wielka duma! – dodaje Prezes Laura Hołowacz.

  – To bardzo ważne wydarzenie w kalendarzu zachodniopomorskich wydarzeń gospodarczych. Rozmawiamy o tym, co jest na co dzień wielkim problemem dla sektora TSL, ale i dla wszystkich przedsiębiorców. Cenimy sobie bardzo współpracę z Prezes Laurą Hołowacz i grupą CSL. Agenda tematyczna została przygotowana tak, by zachodniopomorscy przedsiębiorcy znaleźli w tym wydarzeniu jak najwięcej informacji dla siebie. W poprzednich latach mówiliśmy, że to wydarzenie jest polsko-niemieckim dniem w Starej Rzeźni. Teraz stawiamy także na inne kraje, Pomorze Zachodnie pod kątem gospodarczym jest bardzo międzynarodowe – mówi Jacek Wójcikowski, dyrektor Centrum Inicjatyw Gospodarczych Urzędu Marszałkowskiego.

  – Bardzo dziękuje całemu zespołowi CSL za zaangażowanie w przygotowanie i promocję wydarzenia. Szczególnie Natalii Kochanowskiej i Idze Andrzejuk – dodaje Prezes Laura Hołowacz.

  Kolejna edycja „To share knowledge and experience” już za rok!