Dobre rozpoczęcie roku 2023. Prezes Laura Hołowacz podsumowuje kwartał

2023-04-05

Świętowaliśmy jubileusz 25-lecia istnienia, ale i zdobywaliśmy nowych klientów – Grupa CSL aktywnie zaczęła nowy rok. – Rozpędzamy się i jesteśmy gotowi do zespołowego działania – mówi Prezes Laura Hołowacz. Pracownicy spedycyjnego giganta biorą udział w warsztatach i szkoleniach. Planujemy także zupełnie nowe inicjatywy. I kwartał to także dobry czas dla Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Pierwsze trzy miesiące tego roku to czas budzenia się gospodarki z letargu. Od roku trwa wojna w Ukrainie, inflacja jest bardzo wysoka, a niepewność energetyczna powodowała, że wiele planów i inwestycji było zawieszanych. Jak w tym niepewnym czasie odnajduje się Grupa CSL?

– Zaczęliśmy nowy rok zupełnie nowymi kontraktami. Mamy pracę, mamy nowych klientów, ale i kontynuujemy współpracę z firmami, z którymi CSL działał dotychczas. W logistyce bardzo ważna jest stabilność i zaufanie. Staramy się, by relacje, które budujemy, były relacjami biznesowymi na długie lata. I kwartał roku 2023 pokazał nam, że cieszymy się zaufaniem naszych kontrahentów i znakomita większość umów jest kontynuowana – mówi Prezes Grupy CSL Laura Hołowacz.

 – Rozwijamy się, uczymy i edukujemy poszerzając nasze kompetencje miękkie. Spotykamy się z klientami i prowadzimy aktywny marketing – dodaje Prezes Laura Hołowacz. – Podsumowujemy kwartał, mamy strategię na kolejny. W obecnych czasach planuje się dynamicznie. Kiedyś słyszałam historię, że Toyota miała strategię na 50 lat, a teraz nie ma co planować nawet na rok do przodu, bo gospodarka charakteryzuje się dużą dynamiką – mówi Prezes Grupy CSL.

 Pierwszy kwartał tego roku to dla Grupy CSL również czas świętowania 25-tych urodzin.

– To był dla nas niezwykły wieczór. Zarówno jeżeli chodzi o atmosferę, towarzystwo czy fakt, że to już ćwierć wieku jak tworzymy naszą firmę. Mijają kolejne tygodnie, a emocje są nadal ogromne i mam nadzieje, że będą one z sukcesami nieść nas przez kolejne miesiące 2023 roku – dodaje Prezes Laura Hołowacz.