Diamenty Forbesa 2024. Grupa CSL znów wśród wyróżnionych

2024-07-04

Grupa CSL kolejny raz otrzymała jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień gospodarczych w Polsce. Znaleźliśmy się w gronie zachodniopomorskich firm wyróżnionych przez magazyn gospodarczy. Doceniono budowanie relacji Grupy CSL, aktywność społeczną, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz troskę o jakość usług związanych ze spedycją morską i lądową.

Diamenty Forbesa to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w świecie polskiej gospodarki. Magazyn Forbes co roku wybiera firmy w skali ogólnopolskiej, ale i firmy lokalne z każdego regionu. Grupa CSL kolejny raz została doceniona w segmencie „średnich firm” działających aktywnie na obszarze województwa zachodniopomorskiego.

– Jest to jedno z tych wyróżnień, które stanowi dla nas dumę i jest wyróżnieniem ciężkiej pracy całego zespołu. Bardzo nas cieszy, że tak prestiżowy magazyn jak Forbes już kolejny raz nas docenił. To efekt codziennej pracy, troski o jakość, ale też budowania relacji partnerskich z klientami oraz zaangażowanie w kwestie społeczności lokalnej. Jako Grupa CSL wiemy, że środowisko dookoła nas jest bardzo ważne. Nie jesteśmy obojętni na kwestie związane z naturą, naszym otoczeniem, ekologią, ale i kwestiami dotyczącymi naszych pracowników i partnerów. Biznes w dzisiejszych czasach to relacje – mówi Laura Hołowacz, prezes Grupy CSL.

– Inwestują tu głównie firmy z sektorów energii odnawialnej, maszynowego, metalowego, chemicznego, e-commerce, IT oraz spożywczego. Region skupia ponad 80 proc. potencjału ilościowego morskiej floty transportowej Polski. Unikalność i bogactwo walorów naturalnych sprawiają, że jedną z najważniejszych dziedzin gospodarki Pomorza Zachodniego jest także turystyka – tak o naszym województwie pisze red. Anna Rejer z magazynu Forbes.

Grupa CSL została doceniona za wysoką jakość usług w sektorze TSL, a jednocześnie niespotykaną dla tej branży aktywność społeczną. Doceniono wkład prezes Laury Hołowacz w działalność miasta poprzez np. organizowanie wydarzeń w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

– Już we wrześniu kolejna konferencja przewoźników, ale i wydarzenie Intermodal in Poland, którego współorganizatorami będziemy już trzeci raz. Integrujemy środowisko sektora TSL, ułatwiamy networking, jesteśmy zaangażowani w pracę Północnej Izby Gospodarczej. Wierzymy, że to wszystko przekłada się nie tylko na zaufanie klientów, ale i na to, że jesteśmy zauważani przez takie podmioty jak Forbes Polska. Bardzo dziękujemy – mówi Przemysław Hołowacz, dyrektor ds. rozwoju Grupy CSL.

Dodajmy, że wśród firm wyróżnionych Diamentem Forbesa w województwie zachodniopomorskim znajdują się także inne firmy sektora TSL raz firmy z branży paliwowej.