CSL znów zachęca, by dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Kolejna konferencja już we wrześniu!

2019-07-29

Od wielu lat firma CSL organizuje spotkania i konferencje, których celem jest integracja branży logistycznej i transportowej oraz dzielenie się obserwacjami i doświadczeniem. Już we wrześniu w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia odbędzie się kolejna edycja konferencji „To Share Knowledge and Experience”, podczas której mocno naznaczone zostaną tematy współpracy polsko-niemieckiej. O pierwszych szczegółach wydarzenia Michałowi Kaczmarkowi opowiedziała Marta Bartoszek.

Kolejne spotkanie w Starej Rzeźni, którego celem będzie „dzielenie się wiedzą” odbędzie się już 26 września. Obecnie trwają prace programowe nad panelami dyskusyjnymi oraz proces potwierdzania nazwisk gości i prelegentów. Już teraz wiadomo, że będzie inspirująco i twórczo, a konferencja pomoże wzbogacić się o wiedzę z zakresu zarówno transportu jak i logistyki czy współpracy międzynarodowej: – Do kilku paneli dyskusyjnych zaprosiliśmy różnych gości, którzy będą dzielić się swoimi oświadczeniami. W planach są zarówno tematy miękkie jak np. kultura biznesu jak i zagadnienia takie jak Brexit, do którego przedsiębiorcy w Polsce i w Niemczech się szykują czy tematy celno-podatkowe po zmianach, które weszły w życie w maju 2019 roku – mówi Marta Bartoszek z firmy CSL odpowiedzialna za organizację konferencji.

Obecnie trwają rozmowy z panelistami, pewne jest, że w konferencji wezmą udział znakomici fachowcy, których wiedza będzie bardzo przydatna do poszerzenia naszego indywidualnego punktu widzenia w przedmiotowych tematach: – Staramy się dyskutować zawsze na tematy bieżące, zarówno zmiany podatkowo-celne jak i Brexit mają duże znaczenie dla bieżącej działalności przedsiębiorców, niosą zarówno zagrożenia jak i korzyści, o których warto mówić. To jest wydarzenie dla wszystkich przedsiębiorców, którzy prowadzą lub chcą prowadzić działalność w naszym regionie oraz na terenie Niemiec, zapraszamy firmy produkcyjne, firmy logistyczne, ogólnie wszystkich zainteresowanych – dodaje Marta Bartoszek.

Wydarzenie „To Share Knowledge and Expriencie” poza panelami dyskusyjnymi składać się będzie także z części networkingowej, w czasie której będzie okazja do dyskusji, wymiany kontaktów oraz wymiany doświadczeń. To kolejny dowód na to, że grupie CSL zależy na integrowaniu środowiska gospodarczego Pomorza Zachodniego. Partnerem wydarzenia jest kolejny raz Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego oraz firma LM Legal z Niemiec. Współpraca z Niemcami dla naszej firmy jest bardzo istotna, stąd też chęć szerokiego panelu dyskusyjnego na ten temat: – Eksport na rynek niemiecki jest największy w kraju więc to jest nasz naturalny partner w wielu dziedzinach gospodarczych i jest to jeden z najdynamiczniej rozwijających się rynków. Nasze spotkanie będzie okazją do dyskusji na temat przyszłości, perspektyw, pojawiających się szans, ale i problemów. Serdecznie zapraszamy – dodaje Marta Bartoszek.

Już wkrótce więcej informacji na temat konferencji, prelegentów oraz rozszerzenia tematów podejmowanych podczas zaplanowanych paneli dyskusyjnych. Śledźcie na bieżąco stronę internetową firmy CSL oraz portal Moja Łasztownia.