CSL z wyróżnieniem SYMBOL 2023

2023-11-21

SYMBOL to prestiżowy konkurs w którym wyróżniane są firmy, samorządy, uczelnie, instytuty PAN, spółki komunalne i inne liczące się podmioty, które w swojej branży funkcjonują najlepiej, znacząco przyczyniają się do rozwoju Polski, a ich funkcjonowanie staje się wzorem do naśladowania – Symbolem. Grupa CSL już kolejny raz, jako jedna z zachodniopomorskich firm znalazła się w ścisłym gronie tych, którzy otrzymali wyróżnienie.

Wyróżnienie Symbol 2023 zostało przyznane Grupie CSL za konsekwentny rozwój w trudnych warunkach gospodarczych, społeczną odpowiedzialność biznesu oraz działania zmierzające do integracji środowiska biznesowego zajmującego się tematyką transportu, spedycji i logistyki. Wyróżnienie odebrała podczas gali w Katowicach prezes Grupy CSL Laura Hołowacz.

– Nagroda „Symbol partnera w biznesie” jest docenieniem naszego działania, które nastawione jest na networking, budowanie relacji, dyskusje z partnerami i chęć tworzenia silnej firmy, która jest częścią wielkiego ekosystemu gospodarczego. Pracujemy, działamy, spotykamy się, nie jesteśmy obojętni na to, co dzieje się dookoła nas. W tym roku zorganizowaliśmy aż trzy wydarzenia o charakterze networkingowym: Intermodal in Poland, Konferencję Przewoźników oraz To Share Knowledge and Experience. Jesteśmy aktywnym członkiem Północnej Izby Gospodarczej, Izby Polsko-Skandynawskiej czy Izby Przemysłowo-Handlowej Polska-Azja – mówi prezes Laura Hołowacz.

Podczas wydarzenia prezes Laura Hołowacz wzięła udział w panelu dyskusyjnym o nowoczesnym zarządzaniu przedsiębiorstwem.

– CSL jest firmą, która nie jest obojętna na zmiany dookoła nas. Logistyka wymaga tempa działania, pokazała to pandemia czy wojna w Ukrainie albo jeszcze wcześniej Brexit. Bez szybkiego działania, śledzenia trendów, umiejętności elastycznego dostosowywania się do warunków rynkowych, to nasza kondycja byłaby dużo słabsza. Logistyk musi czuć skąd wieje wiatr i które podmuchy należy przeczekać, a kiedy ustawiać się w stronę wiatru – relacjonuje prezes Laura Hołowacz.

O PROGRAMIE SYMBOL:

Program Symbol służy budowie dobrego, solidnego wizerunku naszych partnerów. W ciągu dwunastu lat jego laureatami zostało ok. 700 instytucji. Właśnie dla nich przygotowujemy wydarzenie służące integracji różnych środowisk nauki, biznesu, administracji i innych. Dedykujemy go firmom oraz instytucjom, których działalność jest ukierunkowana na przyszłość, postęp oraz innowacyjne rozwiązania. 

Tegoroczny finał programu Symbol odbędzie się w formule dwudniowej. Każdego dnia wybrani laureaci będą mogli uczestniczyć w wartościowym zarówno merytorycznie, jak i networkingowo wydarzeniu, dzięki któremu będą mogli nawiązać interesujące kontakty z firmami, instytucjami i innymi podmiotami działającymi w Polsce. Odpowiedni dobór laureatów sprawia, że możliwości ich wzajemnej synergii rosną jeszcze bardziej.