CSL na targach Translogistica 2023

2023-11-16

To jedno z najważniejszych wydarzeń sektora TSL w tej części Europy. Za nami Translogistica Poland, czyli kilka dni w Warszawie, które pokazały trendy i tendencje na rynku transportu, spedycji i logistyki.

– Jesteśmy obecni w takich miejscach, bo chcemy nawiązywać nowe relacje, pokazywać nasze pomysły i to jak działamy. Jest to także często pierwsza od lat okazja, by spotkać się z naszymi klientami twarzą w twarz. Zauważamy, że to „odmrażanie relacji” po trudnym czasie pandemii dopiero teraz ma miejsce w pełni – mówi Przemysław Hołowacz, dyrektor ds. rozwoju Grupy CSL.

– Uczestniczyliśmy w tych targach, bo to wielkie wydarzenie, które gromadzi firmy z Polski i z Europy. Pierwszy raz od dawna postanowiliśmy przygotować własne stanowisko i zaprosić do rozmowy przedsiębiorców z którymi pracujemy i z którymi chcemy nawiązać relacje. Pracownicy Grupy CSL mieli pełne ręce roboty – dodaje Hołowacz.

W targach wzięli udział przedstawiciele działów zajmujących się spedycją morską, spedycją lądową, transportem intermodalnym czy naszą agencją celną.  Naszą firmę reprezentowali: Karolina Staszczak

Natalia Kochanowska, Grzegorz Czernik, Tomasz Swatowski oraz Patryk Gurtatowski.

– Za nami kolejne targi logistyczne TransLogistica, które dla Grupy CSL były okazją do debiutu w roli wystawcy. Trzeba przyznać, że debiut ten przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Stoisko CSL przyciągało uwagę przechodniów, a zwarta reprezentacja firmy niemal cały czas była rozchwytywana przez potencjalnych partnerów w biznesie. Przeprowadzone rozmowy, spotkania, wymiany zdań mają ogromny potencjał i mogą być zalążkiem owocnej współpracy w przyszłości. Mamy nadzieję, że zdobyte podczas targów doświadczenia odpowiednio wykorzystamy na kolejnych edycjach wydarzenia, podchodząc do tematu z jeszcze większym rozmachem niż w tym roku. Był to udany czas – relacjonuje Patryk Gurtatowski.

To już kolejne wydarzenie w tym roku w którym uczestniczy Grupa CSL. W ostatnim czasie odwiedziliśmy wydarzenia między innymi w Bangkoku czy w Londynie.