CSL na Górnym Śląsku. Networking i ważne rozmowyo współpracy

2023-05-02

Przed samą majówką Patrycja Przybyszewska oraz Rafał Sędziak z Grupy CSL odwiedzili Górny Śląsk, by wziąć udział w „Biznesowym śniadaniu logistyków”

     Savills Industrial Services Hub: Biznesowe śniadanie logistyków Górny Śląsk – to wydarzenie w którym wzięliśmy udział przed samą majówką. Była to okazja do rozmów na temat najważniejszych spraw dla sektora TSL w Polsce.

   – Dziękujemy za miłe rozmowy i za dużą inspirację do działania w wielu ważnych obszarach. Uczymy innych i uczymy się od innych. Rok 2023 dla Grupy CSL to czas networkingu, poznawania kolejnych ciekawych osób i nawiązywania współpracy z kolejnymi firmami. Jesteśmy głodni tych kontaktów, bo pandemia spowodowała, że te relacje trochę się ograniczyły, a logistyka to relacje. W 2022 byliśmy obecni na wielu wydarzeniach, a w 2023 planujemy jeszcze więcej miejsc odwiedzić. Chcemy być tam, gdzie dzieją się ważne rzeczy dla sektora TSL, gdzie są nasi klienci, partnerzy biznesowi i partnerzy – mówi Patrycja Przybyszewska z działu rozwoju Grupy CSL.