Chcecie poznać człowieka renesansu? Poznajcie Panią Laurę! Życzenia od władz miasta i regionu

2023-03-20

W miniony weekend Grupa CSL świętowała 25 lat istnienia. W gali w Starej Rzeźni wzięli udział pracownicy, przyjaciele, ludzie świata biznesu, kultury, prawnicy oraz samorządowcy. Prezes Laura Hołowacz w czasie wydarzenia podkreślała jak ważne w minionym ćwierćwieczu były relacje, zaufanie i rozwój. – Dziękuje, że 25 lat temu dostałam szansę na stworzenie tej firmy. Dziękuje wspólnikom, partnerom oraz osobom, które tworzyły CSL przez te lata – mówiła Prezes Laura Hołowacz.

Dodajmy, że przed wydarzeniem najważniejsze osoby w mieście i w regionie przygotowały dla Grupy CSL wzruszające życzenia.

Prezydent Szczecina, Piotr Krzystek

Szanowna Pani Lauro, drodzy Wspólnicy, Pracownicy firmy CSL – serdecznie pozdrawiam Was na okoliczność 25-lecia istnienia Waszej firmy. CSL to podmiot z klasą nie tylko na rynku logistycznym, ale i firma z wizją, realizujący projekty w naszym mieście. Dziękuje, że macie takie pomysły jak Stara Rzeźnia, trwajcie w tym dalej. Oby kolejne lata były równie udane!

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Olgierd Geblewicz

Jeżeli chcecie Państwo poznać człowieka renesansu, to wiem, że to może nie być dla Państwa łatwe, ale musicie przyjechać do Szczecina i poznać Panią Laurę Hołowacz. CSL to lider branży logistycznej w Szczecinie, ale Pani Laura to nie tylko rzetelna business woman, ale i kobieta pełna miłości i pasji. Miłości do morza, żeglarstwa, ale przede wszystkim do Szczecina. To dzięki niej Stara Rzeźnia jest miejscem, gdzie odbywają się wydarzenia biznesowe, gospodarcze i kulturalne oraz społeczne. Gratuluje wielkiej pasji w biznesie i codziennym działaniu na rzecz dla naszego społeczeństwa.

Prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie, Hanna Mojsiuk

25 lat istnienia firmy CSL to niewątpliwie powód do świętowania. Taki piękny jubileusz jest dowodem na to, że firma Pani Laury Hołowacz przez ostatnie lata wyrosła na giganta, który obsługuje klientów z całego świata i jest wzorem tego, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. CSL to firma zwinna i dynamiczna, doskonale zarządzana, posiadająca wykwalifikowaną kadrę menadżerską. Poradziła sobie z wojną i z pandemią, odparła inflację i kryzysy gospodarcze, jakie nawiedzały świat dekadę temu i w ostatnim czasie.

Pani Laura Hołowacz to prawdziwa ikona biznesu. Osoba udowadniająca, że prowadząc biznes można być przedsiębiorcom zaangażowanym społecznie, odpowiedzialnym, zjednującym ludzi i budującym relacje. To jej determinacja sprawiła, że Łasztownia w Szczecinie ożyła. Myślę, że kiedyś Laura Hołowacz będzie mieć w Szczecinie ulicę swojego imienia.

Michał Przepiera, Zastępca Prezydenta Szczecina

25 lecie firmy CSL. Pamiętam 20-lecie, czas szybko płynie, a ostatnie lata mimo trudności, to był dobry czas dla naszej szczecińskiej firmy. CSL nie zostało złamane ani przez pandemię, ani przez wojnę, ani przez inflację. Gratuluje i dziękuje, bo rozwój przedsiębiorców, to rozwój miasta i naszego regionu. Dzięki wpływom od rozwijających się przedsiębiorców możemy realizować usługi publiczne dla dobra mieszkańców.