Certyfikaty na szóstkę z plusem!

2023-03-31

Grupa CSL przeszła kolejną certyfikację. „Audyt potwierdził, że cały czas nasz zespół pracuje zgodnie z normami ISO 9001:2015”

– W logistyce jakość obsługi klienta to priorytet. Grupa CSL od zawsze bardzo skrupulatnie podchodzi do procesu certyfikacji. To dla klienta dowód, że jesteśmy firmą rzetelną, uczciwą i bardzo poważnie pochodzącą do wszelkich obowiązków. Certyfikacja jest tego potwierdzeniem. Dziękuję zespołowi za zaangażowanie – mówi Laura Hołowacz, Prezes Grupy CSL.

       Czym jest ISO 9001? ISO 9001:2015 to norma, która określa wymagania dla systemu zarządzania jakością w przedsiębiorstwie. Zawiera informację na temat ustandaryzowanych, dobrych praktyk dotyczących różnych działalności. W ostatnich dniach odbyliśmy audyt kontrolny Bureau Veritas poprowadzony przez Pana Wojciecha Zadraga.

   – Audyt zakończył się przysłowiową szóstką z plusem. Sprawdzane były oddziały w Szczecinie – struktura organizacji, spedycja lądowa, agencja celna, spedycja morska oraz oddział spedycji morskiej w Gdyni. Spełniliśmy wszystkie kryteria audytu i nasz certyfikat jest nadal ważny. Teraz szykujemy się do recertyfikacji IFS Logistics oraz recertyfikacji ISO w roku 2024. W dalszym ciągu staramy się udoskonalać nasz system zarządzania jakością by być zaufanym i najlepszym partnerem biznesowym – mówi Przemysław Hołowacz, dyrektor ds. rozwoju Grupy CSL.

    Audyt potwierdził, że cały czas nasz zespół pracuje zgodnie z normami ISO 9001:2015. – Nasi klienci mają gwarancje, że pracujemy na najwyższym poziomie – dodaje Hołowacz.