Cenne kontakty, ale nie tylko. Przedstawiciele Grupy CSL podsumowują udział w wielkiej konferencji w Dubaju

2024-05-08

1500 delegatów z całego świata, ponad 100 firm sektora TSL oraz branż kooperujących – okazja do rozmów z osobami, które posiadają wielką wiedzę na temat transportu i logistyki. Za nami 10 edycja konferencji Global Logistics Alliance, która odbywała się w Dubaju od 29 kwietnia do 2 maja. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Grupy CSL.

To dla zespołu Grupy CSL czas bardzo intensywny i pracowity, ale jednocześnie bardzo efektywny jeżeli chodzi o podejmowane tematy i zagadnienia. Byliśmy w ostatnim czasie na Słowenii oraz w Hiszpanii. Ważnym wydarzeniem była także obecność podczas dziesiątej edycji forum gospodarczego Global Logistics Alliance w Dubaju.

– Głównym celem konferencji było nawiązanie kontaktów między liderami branży logistycznej, ekspertami oraz potencjalnymi partnerami z całego świata. W programie znalazły się koktajl party, ceremonia otwarcia, panele dyskusyjne, gala prezentacyjna oraz indywidualne spotkania biznesowe. W konferencji uczestniczyli członkowie rodziny królewskiej.  Uczestnicy mieli okazję promować swoje usługi, zwiększać rozpoznawalność firmy oraz rozwijać sieć logistyczną dla rozwoju swoich przedsiębiorstw – relacjonuje Kamil Szwarc, menadżer ds. rozwoju Grupy CSL.

Co ważne, forum w Dubaju było okazją do zacieśnienia współpracy z przedsiębiorcami z całego świata. Jakie tematy poruszono?

– Najważniejszym tematem dyskusji na panelach podczas konferencji GLA w Dubaju były najnowsze trendy, innowacje i strategie kształtujące przyszłość branży logistycznej. Rozmawialiśmy na tematy związane między innymi z optymalizacją łańcuchów dostaw i efektywnym handlem globalnym. To była świetna okazja do nawiązywania kontaktów, zdobywania wiedzy i eksplorowania nowych możliwości w sektorze logistyki. Wymieniliśmy wizytówki z wieloma menadżerami i efekty tej konferencji przekuwamy już w nasze codzienne działanie. Mamy kilka perspektywicznych zapytań i rozmów – przyznaje Kamil Szwarc.

– Uczestniczyliśmy w targach, konferencjach, wydarzeniach – we wszystkich inicjatywach towarzyszy nam networking i możliwość spotkań z przedsiębiorcami z całego świata. Mówimy o naszej ofercie, ale także o niezwykłych możliwościach, jakie ma przed sobą polska logistyka i dlaczego warto korzystać z usług polskich portów i polskich firm spedycyjnych. Ta praca przynosi efekty – dodaje ekspert Grupy CSL.

Poza Kamilem Szwarcem w Global Logistics Alliance z ramienia Grupy CSL w wydarzeniu wziął udział także Paweł Jabłoński.