Wrzesień to intensywny czas dla Grupy CSL – przed nami kolejna konferencja Intermodal in Poland, ale i pierwsza edycja Konferencji Przewoźników, która odbędzie się w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. To inicjatywa skierowana do przedsiębiorców z sektora TSL. – Branża transportowa w Polsce stoi przed szeregiem wyzwań, a otoczenie gospodarcze co chwilę dokłada nam moc nowych, zaskakujących okoliczności. Podczas Konferencji Przewoźników gościć będziemy przedsiębiorców z całej Polski oraz gości z Europy. To będzie okazja do networkingu, dyskusji, ale i interesujących prezentacji – mówi Przemysław Hołowacz, dyrektor ds. rozwoju Grupy CSL.
Konferencja Przewoźników to pierwsza tego typu inicjatywa Grupy CSL. Jak mówi Przemysław Hołowacz, wydarzenie jest efektem dużego zapotrzebowania na organizacje spotkania dla przedstawicieli sekora TSL, a konkretnie przedsiębiorców zajmujących się przewozami.
Konferencja składać się będzie z pokazów i prezentacji, debaty, networkingu.
– Panel konferencyjny odbędzie się 8 września w Starej Rzeźni. Zapraszamy przewoźników, spedytorów oraz firmy, które współpracują blisko z firmami zajmującymi się transportem. Tematy konferencji opracowane są w taki sposób, by przedsiębiorcy kooperujący z sektorem transportowym wyciągnęli z niej jak najwięcej wniosków – mówi Kamil Szwarc, menadżer ds. rozwoju Grupy CSL.
Branża transportowa w Polsce stoi przed wieloma wyzwaniami i możliwościami. Konferencja Przewoźników w Szczecinie to miejsce, gdzie eksperci, badacze i praktycy będą dyskutować o aktualnych trendach i przyszłości sektora TSL. Współczesny świat transportu stoi przed wieloma wyzwaniami, ale jednocześnie oferuje nieskończone możliwości dzięki postępowi technologicznemu.
– Będziemy mówić między innymi o towarach niebezpiecznych, o innowacjach, o prawie, zależy nam na dużej garści praktycznych informacji w zakresie biznesu w transporcie drogogowym. To konferencja dla firm zajmujących się transportem drogowym, okazja do nawiązania relacji, być może nawet do znalezienia kooperantów i klientów – mówi Przemysław Hołowacz, dyrektor ds. rozwoju Grupy CSL.
Jakie tematy będą poruszone?
– Rozmowa, integracja, dyskusja. Chcemy, by było to ważne wydarzenie promujące transport intermodalny. Niektórzy przewoźnicy nie wiedzą jak wyglądają naczepy intermodalne, jakie niosą ze sobą szanse gospodarcze. Jako Grupa CSL jesteśmy bardzo często pytani np. o przewóz konkretnych . Zależy nam na tym, by agenda odpowiadała na potrzeby przedsiębiorców sektora TSL – dodaje Kamil Szwarc.
Podczas dwóch dni konferencji uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z innowacjami, które zmienią oblicze transportu w najbliższych latach. Miasteczko Transportowe to miejsce, gdzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania w dziedzinie naczep i ciągników, a także porozmawiać z liderami branży.
WIĘCEJ INFORMACJI: