25 lat historii Grupy CSL. Zobaczcie niezwykły film!

2023-04-21

To długa droga, ale nie zamierzamy zwalniać tempa. Plany są ambitne, perspektywy optymistyczne – tylko działać. A Grupa CSL ma szczęście do klientów, partnerów biznesowych oraz przyjaciół. W tym roku firma kończy 25 lat. Na tę okoliczność przygotowano film, który pokazuje filozofię działania przedsiębiorstwa, historię oraz plany.

– Zawsze byliśmy blisko morza. Z kursem na słońce – mówi Prezes Grupy CSL Laura Hołowacz.   – Sukces to przetrwać 25 lat. Być dobrym pracodawcom, dobrym szefem, dobrym partnerem dla klientów. Nauczyłam się, że porażka nie jest porażką, a początkiem sukcesu. Trzeba wyciągnąć wnioski i pracować – dodaje Prezes Laura Hołowacz.

Historię Grupy CSL przybliża Prezes Laura Hołowacz

– Jak miałam podjąć decyzję o założeniu swojej firmy, to wynikało to z konieczności rozstania się z poprzednim pracodawcom. Nie wiem, jak to się stało, że udało mi się przekonać do tego projektu szczególnie Pana Edwarda Osinę. Przyszła kobieta i mówi, że założy firmę. Dali nam biura, wyposażenie, pożyczkę. To było nowe, nieznane. Poza wiedzą i dobrego samopoczucia i pracowitości oraz pasji. To wszystko wynikało z pasji od pierwszej chwili – mówi Prezes Laura Hołowacz.  – Czułam odpowiedzialność. To wszystko było podparte doświadczeniem. Wiedziałam, co robić. Jestem wizjonerem, lubię tworzyć i budować. Rozwijaliśmy się na Kapitańskiej i w pewnym momencie te kilka pokoi to było dla nas za mało – mówi Prezes Laura Hołowacz.

    Tak powstał pomysł, by poszukać nowej siedziby dla Grupy CSL w Szczecinie. Prezes Laura Hołowacz mówi, że Stara Rzeźnia to „piękna historia” i „miłość od pierwszego wejrzenia”

O planach, perspektywach i o tym, dla kogo CSL jest idealnym miejscem mówi Przemysław Hołowacz

  –   W firmie pracuję od 10 lat. Najbardziej podoba mi się to, że szukamy nowych możliwości. Ciągle się rozwijamy. Zatrudniamy nowych, świetnych ludzi. CSL jest firmą, która chce się rozwijać. Ludzie, którzy byli i są z nami, to coś, co doskonale wpływa na nasz rozwój. Każdy pracownik to osobna historia i wkład w naszą historię – mówi Przemysław Hołowacz, dyrektor ds. rozwoju Grupy CSL.  –  Mamy misję firmy, wartości, wiemy na co stawiamy. Ludzie, którzy przychodzą do nas do firmy mówią: chcemy się rozwijać. Wtedy wiemy, ze to jest ktoś, kto się u nas odnajdzie – mówi Przemysław Hołowacz.

  – Staramy się być pionierami. Idziemy w nowe, nieprzetarte szlaki. Bycie jednym z wielu, to nie jest dla nas. Marzeniem mojej mamy, a także moim, jest spedycja w kosmos. Może kiedyś uda się to zrealizować – mówi Przemysław Hołowacz.

   Film możecie zobaczyć w mediach społecznościowych Grupy CSL – na naszym Facebooku oraz na oficjalnym kanale na YT.