25 lat Grupy CSL – trwa przygotowanie do jubileuszu

2023-02-11

Kiedy jedna z największych firm w Polsce kończy 25 lat to… musi to być wielkie święto. Grupa CSL przygotowuje się do jubileuszu.

 – Chcemy świętować w gronie naszych przyjaciół, partnerów, współpracowników oraz ludzi, którzy w mieście i w województwie od zawsze nas wspierali – mówi Laura Hołowacz, Prezes Grupy CSL.

Trwają przygotowania do 25-lecia Grupy CSL. Jubileusz odbędzie się w marcu w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Wielkie świętowanie połączone będzie z jednoczesnym ważnym wydarzeniem dla Starej Rzeźni. Nasza instytucja kultury kończy w tym roku 8 lat.

– Dla nas zawsze najważniejsze były relacje. Nie ukrywam, że to jest niezwykłe, że udało nam się zbudować tak silny zespół, stworzyć firmę, która ma doskonałą pozycję na rynku, a jednocześnie wciąż być głodnym wiedzy, rozwoju oraz nowych relacji gospodarczych. Nie spoczywamy na laurach, a szukamy nowych rozwiązań i staramy się, by nasza oferta odpowiadała naszym partnerom biznesowym. Inspiruje nas życie, a pracownicy bez przerwy podpowiadają kierunki rozwoju. Do tego gospodarka w ostatnich latach nie daje nam zwolnić tempa. W logistyce nie ma więc czasu na zwolnienie tempa. Musimy być ciągle na bieżąco – mówi Laura Hołowacz.

Już wkrótce na naszej stronie więcej informacji na temat jubileuszu Grupy CSL.