Zasłużone nominacje w prestiżowych konkursach

2016-05-18

W piątek, 13 bm na dziedzińcu Muzeum Narodowego przy ulicy Staromłyńskiej w Szczecinie odbyła się gala po raz szósty zorganizowanego w mieście dorocznego plebiscytu o tytuł Szczecinianka Roku 2015. Do organizatora plebiscytu – Stowarzyszenia Kobieta dla Rozwoju Szczecina i Regionu – zgłoszono kilkadziesiąt propozycji. Dziesięć pań Kapituła konkursu nominowała do tytułu Szczecinianka Roku, a pięć do ustanowionej przed rokiem nagrody Eko Szczecinianka Roku.

nagroda dla CSL

Miło nam poinformować, że jedną z nominowanych do tytułu Szczecinianka Roku 2015 została pani Laura Hołowacz. Jak podano w uzasadnieniu, „nominowano ją za to, że jako współzałożycielka i prezeska firmy CSL Internationale Spedition nigdy nie zapomniała o społecznej odpowiedzialności biznesu podejmując wiele działań pro publico bono. Poszukując siedziby dla CSL zrodziła się koncepcja zakupu starego budynku na Łasztowni. Z wielką determinacją i pasją rozpoczęła działania zmierzające do stworzenia wyjątkowego miejsca na mapie Szczecina jakim jest dziś ogólnodostępne centrum społeczno-kulturalno- biznesowe Stara Rzeźnia. Nominowana za odważne marzenia, wykorzystanie potencjału Łasztowni, konsekwencję w działaniu oraz w odmienianiu oblicza Szczecina”.

nagroda dla CSL

Pani Laurze Hołowacz gratulacje należą się również za uzyskanie kwietniowej nominacji do Nagroda Dziennikarzy w XXV edycji Konkursu Dziennikarskiego dokonanej przez kapitułę powołaną przez Stowarzyszenie Dziennikarzy RP Pomorze Zachodnie oraz Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich w Szczecinie. Jak ogłoszono to 22 kwietnia br podczas transmitowanej przez TVP3 Szczecin gali tego prestiżowego konkursu, została nominowana za to, że „dzięki determnacji w realizowaniu marzeń kupiła i wyremontowała zrujnowaną nieruchomość na Łasztowni – budynek z XIX wieku. Słynna już dziś „Stara Rzeźnia” dzięki niej może już błyszczeć”.

Gratulacje.

Zygmunt Kowalski