Perła Biznesu dla Laury Hołowacz

2016-02-22

W miniony czwartek, 18 bm w reprezentacyjnym szczecińskim Hotelu Dana – Business & Conference, odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników oraz wręczenia statuetek i wyróżnień w po raz dwunasty przeprowadzonym z inicjatywy magazynu „Świat Biznesu” konkursu gospodarczego pod nazwą „Perły Biznesu”. Z radością informujemy, że Kapituła Konkursu, składająca się z ludzi nauki i dziennikarzy specjalizujących się w problematyce gospodarczej regionu, główną nagrodę – statuetkę Perły Biznesu w kategorii Osobowość Roku 2015 przyznała Laurze Hołowacz, dyrektor CSL. Ta nagroda stanowi niewątpliwie godne uwieńczenie osiemnastoletnich już dokonań założycielki i zarządzającej firmą wielokrotnie nagradzaną i wyróżnianą za uzyskiwane efekty gospodarcze oraz od lat prowadzoną działalność pro publico bono.

Niedawno informowaliśmy o wpisaniu (po raz czwarty) CSL na listę laureatów prestiżowego ogólnopolskiego rankingu Diamenty Forbesa 2016 – firm najszybciej zwiększających swoją wartość. W grudniu ubiegłego roku Kapituła Konkursu Gospodarczego Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego za najważniejszą inicjatywę gospodarczą w regionie w roku 2015 w kategorii Inwestycja Roku uznała odbudowę i przystosowanie do nowych funkcji zabytkowego budynku Stara Rzeżnia, za co CSL otrzymała prestiżową nagrodę – honorowy dyplom oraz statuetkę „Złotej Rybki”. Te nowe funkcje – to przede wszystkim wzbudzająca powszechne uznanie działalność utworzonego z inicjatywy pani Laury Hołowacz oddziału firmy pod nazwą Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Dodajmy jeszcze, że statuetkę Perły Biznesu w kategorii Wydarzenie Gospodarcze 2015 otrzymała firma Bilfinger Mars Offshore za uruchomienie fabryki produkującej fundamenty morskich elektrowni wiatrowych, a wyróżnienia obu kategoriach przyznano czterem osobom i sześciu firmom.

Serdeczne gratulacje!

Zygmunt Kowalski

Relacje zamieszczono również na stronach:
http://szczecin.tvp.pl (14:45 min.)

http://szczecin.wyborcza.pl

http://24kurier.pl

http://szczecinbiznes.pl

http://swiatbiznesu.com