Kubryk Literacki w Starej Rzeźni zaprasza na przedświąteczne zakupy!

2020-12-21

Takiego miejsca jak to nie ma drugiego w Szczecinie! Pełen szczecińskich gadżetów, widokówek oraz przede wszystkim książek Kubryk Literacki zaprasza na świąteczne zakupy. Jesteśmy czynni od godziny 12:00 do 18:00. Gorąco zapraszamy!

Co można kupić w Kubryku Literackim? – Od początku istnienia Kubryka Literackiego stawiamy na dwie rzeczy: doskonałą literaturę szczecińskich twórców. Promujemy literaturę, w tym kulturę marynistyczną. Na naszych półkach można zobaczyć szeroki wachlarz dzieł naszych kapitanów, ale i innych pisarzy. Bestsellerem od lat są książki Leszka Hermana, w tym ostatni „Zbawiciel”. Wielkim zainteresowaniem cieszą się także publikacje o historii naszego miasta oraz literatura kobieca. Jestem przekonana, że jeżeli ktoś szuka dzieł lokalnych twórców to w Kubryku jest najszersza skala wyboru. Dbamy o to, by na naszą półkę trafiały nowości – mówi Laura Hołowacz, Prezes Grupy CSL i inicjatorka powstania Starej Rzeźni i Kubryka Literackiego.

Co poza książkami? – Do Kubryka warto zaglądać, bo staramy się prezentować nowości, które pojawiają się u lokalnych twórców i rękodzielników. Mowa zarówno o kalendarzach na rok 2021 jak i nowych kubkach, nowych wzorach na koszulkach czy zupełnie nowych zdjęciach Szczecina na magnesach, pocztówkach czy kartkach 3D. Cały Kubryk jest wypełniony szczecińskimi motywami i myślę, że jeżeli ktoś szuka prezentów szczecińskich to będzie miał w czym wybierać. Szczególnej uwadze polecam tegoroczny album wydany przez Starą Rzeźnię i Szczecińskie Towarzystwo Fotograficzne „Zielony Szczecin”. To idealne prezenty pod choinkę. Serdecznie zapraszamy – mówi Prezes Grupy CSL.