Intermodal in Poland. Grupa CSL na ważnej konferencji

2022-10-04

Konferencja Intermodal In Poland w Janowie Podlaskim to jedna z największych konferencji intermodalnych w Polsce. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele Grupy CSL.

Ponad 280 osób spotkało się w ostatnich 2 dniach i omawiało sytuację logistyczna w obecnych czasach, szansach i zagrożeniach dla Jedwabnego Szlaku z Chin do Europy.Kolejna Konferencja Intermodal in Poland odbędzie się w Szczecinie 30.11 -1.12.2022 która będzie skupiać się na transportach intermodalnych północ (skandynawia) południe Europy przez porty Szczecin i Świnoujście.

Omawialiśmy sytuację logistyczną w obecnych czasach, szansach i zagrożeniach dla Jedwabnego Szlaku z Chin do Europy. Znaczeniu dla Polskiej gospodarki Terminalu w Malaszewiczach oraz w Portach Morskich. Konferencja pozwoliła spotkać się i wymienić doświadczeniami z topowymi ludźmi logistyki z naszego kraju. Konferencja Intermodal in Poland staje się marka, która jest synonimem bardzo merytorycznych i wartościowych konferencji związanych z transportem intermodalnym – mówi Przemysław Hołowacz, dyrektor ds. rozwoju Grupy CSL.

Kolejna Konferencja Intermodal in Poland odbędzie się w Szczecinie 30.11 -1.12.2022. Będzie skupiać się na transportach intermodalnych północ (skandynawia) południe Europy przez porty Szczecin i Świnoujście. Konferencja ta będzie współorganizowana przez IntermodalNews i CSL.