Grupa CSL nagrodzona przez Północną Izbę Gospodarczą w Szczecinie

2020-12-21

Z rąk Prezes Hanny Mojsiuk wyróżnienie otrzymała Prezes Laura Hołowacz – Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie nagrodziła grupę zachodniopomorskich przedsiębiorców, którzy w czasie pandemii koronawirusa wspierają osoby potrzebujące pomocy oraz system ochrony zdrowia. W gronie wyróżnionych znalazła się nasza firma. – Współpracujemy z Północną Izbą Gospodarczą od wielu lat, cenimy ich profesjonalizm i wielkie zaangażowanie w troskę o interesy przedsiębiorców Pomorza Zachodniego. Wyróżnienie dla firmy odpowiedzialnej społecznie jest dla nas bardzo cenne – mówi Prezes Laura Hołowacz.

Wręczenie wyróżnienia miało miejsce kilka dni temu, a uroczysta gala Północnej Izby Gospodarczej „Izba dla Biznesu” odbyła się 10 grudnia w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Północna Izba Gospodarcza nie miała wątpliwości, że zaangażowanie Grupy CSL jest warte wyróżnienia: – Byliśmy i jesteśmy świadkami wielkiego zrywu solidarności przedsiębiorców, wielu zdecydowało się na przekazywanie darów oraz środków na rzecz szpitali, a wiemy, że wiele firm z powodu kryzysu gospodarczego znalazło się w bardzo trudnej sytuacji. Taka solidarność i odpowiedzialność społeczna jest przez nas dostrzegana i bardzo doceniana – mówi Prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie Hanna Mojsiuk.

Grupa CSL wcześniej już dwukrotnie sięgała po tytuł „Pracodawcy roku” w konkursach organizowanych przez Północną Izbę Gospodarczą w Szczecinie. Wyróżnienie tegoroczne ma jednak szczególne znaczenie, bo jest nagrodą za działalność społeczną w niezwykle trudnym czasie pandemii koronawirusa: – Bardzo nam miło, to jest jedno z najcenniejszych wyróżnień dla naszej firmy, bo docenia nas świat, w którym na co dzień funkcjonujemy, czyli lokalny biznes. Grupa CSL i Stara Rzeźnia od początku istnienia były mocno zaangażowane w działalność społeczną, w czasie pandemii zakupywaliśmy produkty higieniczne dla zachodniopomorskich szpitali, wspieraliśmy także finansowo podmioty wymagające pomocy. Najważniejsza była solidarność, mamy poczucie wielkiej jedności z innymi przedsiębiorcami, bo wiemy, że czas w jakim przyszło nam żyć jest trudny i chyba niespodziewany dla wszystkich. Grupa CSL działa aktywnie, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, dbamy o naszych pracowników – mówi Prezes Laura Hołowacz. – Dziękuję jeszcze raz za wyróżnienie. To dla nas cenny znak i dowód na to, że nasza praca naprawdę ma sens – dodaje.

To nie pierwsza nagroda dla Prezes Laury Hołowacz i Grupy CSL w roku 2020. Wcześniej odebrała m.in. tytuł „Człowieka roku” w plebiscycie TSL dziennika „Rzeczpospolita” czy tytuł „Honorowego ambasadora Szczecina”.