Dwa ważne wydarzenia sektora TSL tydzień po tygodniu w Starej Rzeźni

2022-11-15

W listopadzie Grupa CSL organizuje lub współorganizuje dwa bardzo istotne dla sektora TSL wydarzenia. 24 listopada zapraszamy na Polsko-Niemiecki Dzień do Starej Rzeźni, gdzie będziemy się w międzynarodowym gronie dzielić wiedzą i doświadczeniem. 30 listopada i 1 grudnia w Szczecinie odbędzie się wydarzenie Intermodal in Poland. – To dla nas zaszczyt, że jesteśmy zaangażowani w tworzenie dwóch dużych wydarzeń, które nie tylko integrują sektor TSL, ale i wyznaczają zupełnie nowe trendy – mówi Przemysław Hołowacz, dyrektor ds. rozwoju Grupy CSL.

24 listopada 2022 – To Share Knowledge and Experience. Polsko-Niemiecki Dzień w Starej Rzeźni

     Trzy panele dyskusyjne i trzy bardzo istotne dla gospodarki tematy. Grupa CSL, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego oraz kancelaria MNB Legal, zapraszają na kolejną edycję wydarzenia To Share Knowledge and Experience, czyli Polsko-Niemiecki Dzień w Starej Rzeźni. Wydarzenie odbędzie się 24 listopada. Start o godzinie 10:00. Udział w konferencji jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.

    – Przygotowując agendę wydarzenia zależało nam, by z jednej strony wpisywać się w aktualne trendy i dyskusje gospodarcze, a z drugiej, by inicjować dyskusję o przyszłości i o tym, jak w tym dynamicznym świecie się odnajdywać – mówi Prezes Grupy CSL Laura Hołowacz.

   – Pandemia, inflacja, zerwane łańcuchy dostaw, wojna w Ukrainie, czynników wpływających na kondycję światowej gospodarki jest ogrom. Myślę, że nie zabraknie nam więc tematów do rozmów. Pierwszy temat dotyczyć będzie energetyki, drugi zmienności i trendów w gospodarce, a trzeci bezpieczeństwa w sieci – mówi Prezes Laura Hołowacz.

  „To Share Knowledge and Experience. Polsko-Niemiecki Dzień w Starej Rzeźni” to wydarzenie organizowane na Łasztowni, w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Rejestracja trwa. Więcej informacji znajdziecie na stronie: https://www.csl.eu/tskae

30 listopada 2022 i 1 grudnia 2022 – Intermodal in Poland 2022

       Wydarzenie dedykowane jest podmiotom prowadzącym aktywną działalność gospodarczą w sektorze transportu, spedycji i logistyki oraz firmom kooperującym z portami morskimi Szczecin-Świnoujście. Celem konferencji jest identyfikacja kluczowych barier i ograniczeń w działalności przedsiębiorstw branży TSL, prezentacja regulacji prawnych i doświadczeń we współpracy z administracją publiczną oraz przygotowanie wspólnych działań mających ułatwiać prowadzenie i rozwój biznesu na Pomorzu Zachodnim.

  – Jest to wydarzenie rangi ogólnopolskiej, a nawet ogólnoeuropejskiej, bo gościć będziemy ekspertów z całej Europy. Chcemy pokazać mocne strony portowych ośrodków zlokalizowanych w Szczecinie i w Świnoujściu. Będziemy lobbować za inwestycjami w naszą regionalną logistykę, jesteśmy idealnym partnerem dla klientów TSL ze Skandynawii, Niemiec, Niderlandów, Węgier, Czech czy Słowacji. Konferencja będzie dotyczyła głównie transportu intermodalnego – mówi Przemysław Hołowacz, dyrektor ds. rozwoju Grupy CSL.

Rejestracja uczestników i więcej informacji znajdziecie na stronie:

https://intermodalinpoland.eu/szczecin-2022/

DO ZOBACZENIA W CENTRUM KULTURY EUROREGIONU STARA RZEŹNIA!