CSL „Spedytorem Roku 2016”!

2017-06-22

Prestiżowe wyróżnienie dla firmy kierowanej przez Prezes Laurę Hołowacz. CSL Internationale Spedition uzyskało nagrodę „Spedytora Roku 2016”. Wręczenie wyróżnienia odbyło się w miniony czwartek. Jest to jeden z najwyższych branżowych tytułów przyznawanych w Polsce.

CSL_SpedytoremRoku

Polska Izba Spedycji i Logistyki przyznała firmie CSL Internationale Spedition tytuł „Spedytora Roku 2016”. W uzasadnieniu przyznania nagrody czytamy: „Wyróżnienie przyznane zostaje w uznaniu zasług w zakresie społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw, za działania na rzecz Łasztowni i Starego Miasta w Szczecinie”. Komisja uznała sukces Starej Rzeźni za wydarzenie warte uhonorowania i dowód na to, że firma zajmująca się branżą TSL może być jednocześnie donatorem kultury i jednostką powiązaną z zupełnie różnorodną gałęzią biznesu. – Jest to dla nas wielkie wyróżnienie i dowód na to, że zamysł połączenia biznesu takiego jak spedycja z kulturą ma sens, jest doceniany i zauważany przez inne instytucje i podmioty. Tytuł „Spedytora Roku” dla CSL Internationale Spedition jest cennym wyróżnieniem i jesteśmy zaszczyceni, że został nam on przyznany – mówi Prezes Laura Hołowacz. – W budynku Starej Rzeźni znajdują się biura firmy CSL. Pomysł na powołanie do życia naszego domu kultury wziął się stąd, że szukaliśmy dla siebie dogodnej przestrzeni by móc rozwijać agencję celną, działalność w sektorze spedycji i logistyki. Kiedy zobaczyłam zdegradowany obiekt dawnej rzeźni miejskiej wiedziałam, że to jest miejsce, które zasługuje na drugie życie. Tak udało się połączyć w jednym budynku działalność na rzecz kultury z prowadzeniem biznesu. Stara Rzeźnia się doskonale rozwija ciesząc się popularnością wśród mieszkańców Szczecina. Aktywnie włączymy się w finał regat The Tall Ship Races 2017. Serdecznie zapraszamy – dodaje Prezes Laura Hołowacz.

Polska Izba Spedycji i Logistyki to największa izba w kraju zrzeszająca firmy z sektora transportu, logistyki i spedycji. Jej podstawową rolą jest ochrona praw i reprezentowanie interesów członków wobec organów władzy i administracji państwowej, organów samorządu terytorialnego oraz wobec międzynarodowych organizacji spedytorów, załadowców, przewoźników lub innych, których działalność dotyczy sfery zainteresowań zawodowych członków. Izba wydała pierwszy w Polsce „Podręcznik Spedytora”, który kompleksowo omawia istotę działalności spedycyjnej, związanych ze spedycją uregulowań prawnych i dokumentów, technologii informatycznych w działalności spedytora, marketingu firmy spedycyjnej, specyfiki w poszczególnych rodzajach i gałęziach transportu. Konwencja podczas której przyznano tytuł „Spedytora Roku” firmie CSL odbyła się w Toruniu.