1500 rolek papieru toaletowego dla szpitala przy ul. Arkońskiej

2020-04-10

1500 rolek papieru toaletowego dla szpitala przy ul. Arkońskiej. Grupa CSL zachęca przedsiębiorców do wspierania szpitali i medyków

Dwa samochody pełne papieru toaletowego, czyli… ponad 1500 rolek. To podarunek Grupy CSL oraz  firmy ICT Poland Kostrzyn nad Odrą  dla jednoimiennego szpitala zakaźnego przy ul. Arkońskiej w Szczecinie.

Obecnie szpital zajęty jest walką z koronawirusem, stąd też każde wsparcie jest bardzo cenne. Grupa CSL zajmuje się w ostatnim czasie ogromnymi ilościami przeładunku celulozy, powstaje z niej m.in. papier toaletowy oraz chusteczki higieniczne, stąd więc taki podarunek. – W czasach pandemii higiena jest podstawą. Wiemy, że szpital przy ul. Arkońskiej apelował o zakup takich właśnie produktów. Kiedy okazało się, że jest możliwość zakupu papieru toaletowego w hurtowej ilości nie wahaliśmy się ani momentu i podjęliśmy decyzję o wsparciu szpitala – mówi Przemysław Hołowacz, dyrektor marketingu Grupy CSL.  Dlaczego papier toaletowy? CSL współpracuje z firmami z branży papierniczej. Zajmujemy się przeładunkiem celulozy i dostarczaniem jej do firm ulokowanych m.in. w Kostrzynie nad Odrą.

Grupa CSL zawsze była firmą odpowiedzialną społecznie, o czym świadczy choćby szereg inicjatyw charytatywnych wspieranych przez Prezes Laurę Hołowacz, czy wydarzenia społeczne, które mają miejsce w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Pandemia koronawirusa – mimo wielkiego kryzysu gospodarczego – wymaga od przedsiębiorców mobilizacji, solidarności i społecznego działania: – Wierzymy, że każda pomoc się liczy i zachęcamy tym samym kolejne firmy do wsparcia służby zdrowia w swoim zakresie. Nie zamierzamy na tym wsparciu poprzestać i szykujemy już kolejne inicjatywy charytatywne – mówi Laura Hołowacz, Prezes Grupy CSL.